Рада студентського самоврядування Борщівського агротехнічного коледжу

Print

Майбутнє України, її історична перспектива передусім обумовлені орієнтирами молоді. Тому формування всебічно розвиненої особистості нерозривно пов’язане із відродженням нації, демократизацією та гуманізацією суспільства, розширенням ролі молоді у самоврядуванні. Це зумовлює новий підхід до виховання студентської спільноти. У зв’язку з цим є потреба у формуванні такої особистості, яка б могла вирішувати як щоденні, так і масштабні завдання, що у перспективі забезпечують прогрес нації. Першою школою управління для студентів є участь у студентському самоврядуванні.

          У Борщівському агротехнічному фаховому коледжі студентське самоврядування працює з 1998 року. Воно є одним із найважливіших напрямків виховної роботи. Основною його метою було і є - виховувати у молоді активну життєву позицію, готувати до участі у демократичному управлінні суспільством, сприяти виробленню у студентів організаторських навичок, вмінню співпрацювати на принципах рівності, гласності, відкритості та формувати такі якості, як: відповідальність, самостійність, готовність залежно від конкретних умов знаходити правильні рішення, долати труднощі, уміння вносити у будь-яку справу свої зусилля, думки, пропозиції.

 

 

 

Голова ради студентського самоврядування       

    Ткач Катерина

група К-21

Члени ради студентського самоврядування:

  1. Калинчук Ю. (гр. К-31)
  2. Лукін Х.(гр. К-31)
  3. Ярова Н.(гр. А-31)
  4. Бартошко В.(гр. К-21)
  5. Чура Андрій (гр. АІ-021)
  6. Галба Юля (гр. К-21)
  7. Чопик О. (гр. Е-21)
  8. Порубалюк Ю-С. (гр. Г-31)
  9. Чубак М. (гр. АІ-022)
  10. Бера В. (гр. К-21)
  11. Вовк С. (гр. К-11)
  12. Бурдаківська А. (гр. А-11)
  13. Шмирко В. (гр АІ-031)

   

      Активісти студентського самоврядування Борщівського агротехнічного фахового коледжу - це молоді авторитетні  люди, дисципліновані, володіють  організаторськими здібностями. Організовують чимало корисних справ у коледжі.

Волонтерство для студентів  є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству.

Від початку російсько-української війни Борщівський агротехнічний фаховий коледж розпочав активну волонтерську діяльність.

Коли люди стають волонтерами, вони не лише отримують нагоду проявити себе, здобути нові знання і навички, а й намагаються зробити життя інших кращим. «Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!» — казав Магатма Ґанді, а один зі шляхів змін — волонтерство. Допомагаючи іншим, ми ініціюємо позитивний рух в суспільстві, беремо на себе відповідальність за те, що відбуваються довкола, та надихаємо людей на творення добра.

За ініціативи  ради студентського самоврядування Борщівського агротехнічного фахового коледжу було запущено акцію «Спільними зусиллями», яка полягає у постійному зборі коштів на підтримку ЗСУ.

Систематично активісти закладу освіти плетуть маскувальні сітки дня воїнів а також виготовляють окопні свічки.

          Студентські ради гуртожитків здійснюють контроль за дотриманням правил проживання в гуртожитку, турбуються про покращення умов, проводять огляд-конкурс на кращу кімнату.

     Студентське самоврядування постійно працює над вдосконаленням позааудиторної  роботи, організовує проведення різноманітних свят, акцій,прикрашає зали до загальноколеджівських заходів. Представники студентського самоврядування беруть участь у засіданнях педагогічної ради , ухвалюючи рішення щодо удосконалення освітнього процесу.

     Студентське самоврядування як демократичний спосіб організації життя студентського колективу сприяє гармонійному розвитку особистості студента і стає тим підґрунтям, на якому майбутні спеціалісти набувають навичок, організаторських та управлінських здібностей. Вони вчаться створювати команду, працювати в ній, ставити цілі та завдання, чітко планувати  і розподіляти роботу. Оволодіваючи знаннями суспільної роботи, відбувається зростання соціальної активності студентів і закріплюються їхні професійні якості.

Кажуть: «Молодь – найбільша загадка майбутнього». Задля неї варто жити, задля цього варто працювати!!!

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…