Мотиваційний лист

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ

Якою має бути структура?

1. «Шапка» у правому верхньому куті листа. Це дані про особу, до якої адресовано лист (прізвище, ім’я, по батькові (ПІБ), посада, назва коледжу), та про того, хто пише лист (ПІБ, адреса, номер телефону). Дізнайтеся в приймальній комісії або на сайті закладу освіти, кому адресувати лист: в.о директора коледжу, голові приймальної комісії.

2. Вступ, який починається з особистого звертання в шанобливій формі. У цьому абзаці треба пояснити, з якою метою звертаєтеся і чого прагнете.

3. Основна частина. Найбільша, у якій послідовно, аргументовано та лаконічно розкриваєте низку питань. Чому зацікавилися спеціальністю, як дізналися про заклад освіти, чому хочете навчатися саме в ньому, чому коледж має обрати саме вас, якими бачите перспективи, професійне життя після завершення навчання.

4. Підсумки: два-три речення, де абітурієнт підтверджує, що готовий до старанного навчання та впевнений у правильному виборі.

Що приверне увагу до вашого тексту?

  • Оригінальні висновки, думки.
  • Цікава історія (дуже стисло). Наприклад, не варто писати, що хочете стати маркетологом як сусідка. Але можна вказати, якщо вирішили бути агрономом (агроінженером) у дитинстві, коли бачили як працює в полі дідусь та які результати цієї роботи.
  • Якщо ви триматимете у фокусі не свої інтереси, а закладу освіти. «Планую стати техніком-електриком, бо в них нормальна зарплата» — лише про вас. «Мій успішний стартап доводить підприємницькі здібності, які я зможу розвинути під час навчання найбільш ефективно саме у вашому коледжі, а потім стати хорошим фахівцем» — про мету вишу.

 

ЗРАЗКИ МОТИВАЦІЙНИХ ЛИСТІВ

 

Голові приймальної комісії Борщівського

агротехнічного фахового коледжу Ігорю Блозві

випускника _____________________ ЗОШ,

П.І.П.______________________________

тел.___________________

Мотиваційний лист

Шановний Ігорю Йосиповичу! Надсилаю свій мотиваційний лист із щирим бажанням навчатися за спеціальністю «Агроінженерія» у Вашому освітньому закладі. Порекомендував мені Борщівський агротехнічний фаховий коледж друг дитинства, який сьогодні навчається на ІІ курсі, отримує стипендію і висловлює щире захоплення навчанням. Від нього я довідався про умови проживання у гуртожитку, про спортивний комплекс коледжу, про викладачів та їх вимоги до студентів. Закінчивши 9 клас, я сподіваюся на самостійне і цікаве студентське життя. Вважаю себе дисциплінованою і сумлінною людиною, тому з задоволенням буду виконувати навчальні завдання та громадські доручення, навчатимуся добре. У школі мав високі бали з української мови та з точних наук. Люблю читати художню літературу, цікавлюсь музикою, вмію грати на гітарі. Займаюся спортом, маю нагороди за участь у спортивних змаганнях. Планую продовжити свій фізичний, культурний та інтелектуальний розвиток у Вашому закладі освіти.

Дякую, що розглянули мого листа. Сподіваюсь на особисте знайомство з коледжем під час навчання. З повагою П.І.П.


Голові приймальної комісії Борщівського

агротехнічного фахового коледжу Ігорю Блозві

Випускника (ці) ______________ (Ліцей, ПТУ)

П.І.П. ____________________________

Тел. _____________________

Мотиваційний лист

Шановний Ігоре Йосиповичу! Я пишу цього мотиваційного листа, оскільки зацікавлений у вступі до Вашого коледжу для здобуття освітньо-професійного ступен фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізація «Будівництво та експлуатація будівель та споруд». Отримання ступеня фахового молодшого бакалавра у Борщівському коледжі, є моїм шансом продовжити збагачення своїх знань, після завершення навчання у закладі професійно-технічної освіти (ліцей, ПТУ), зрости особисто і професійно. Під час навчання я і навчався і опановував професію муляра на практичних заняттях. Разом з тим, певні фахові уміння я почав застосовувати, допомагаючи батькам. Це спонукало мене прагнути до розширення своїх професійних знань та вмінь. Ваш заклад освіти цілком відповідає моїм запитам щодо можливостей мого професійного зростання, удосконалення професійних навичок, які у мене вже є і які у мене буде змога, навчаючись у Вашому закладі, отримати. Здатність застосовувати на практиці базові знання в галузі будівельних робіт дозволить мені успішно брати участь у відбудові нашої Батьківщини, /бути конкурентно спроможним на ринку праці /, / дасть мені змогу зробити свій внесок у розвиток економіки нашої країни/.

Дуже дякую, що розглянули мого мотиваційного листа. Маю надію на позитивний для себе результат. З повагою П.І.П.


Голові приймальної комісії Борщівського

агротехнічного фахового коледжу Ігорю БЛОЗВІ

випускника 9 класу _________________ П.І.П

тел. _______________.

Мотиваційний лист.

Шановний Ігорю Йосиповичу! Доброго дня. Я є випускник школи і пишу мотиваційний лист, бо хочу поступити в Борщівський агротехнічний фаховий коледж на спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Читаючи офіційний сайт Вашого закладу, я зрозумів що хочу навчатися тільки в цьому закладі. Я в школі мав хороші оцінки з предметів, такі як українська мова , фізика та історія. А ще мені подобаються такі дисципліни, як математика і хімія. Коли я навчався в школі я дуже любив складати електричні схеми . Борщівським агротехнічним фаховим коледжем я цікавився давно, чув хороші відгуки про нього і тому вирішив здобувати професію саме тут. Маю велике бажання поступити саме у Ваш заклад освіти. Вважаю, що після закінчення закладу я успішно проявлю себе в роботі і матиму шанси для кар’єрного росту.

Дякую, що розглянули мого листа та сподіваюсь стати студентом Борщівського агротехнічного фахового коледжу. З повагою ________________________.

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…