Рада студентського самоврядування Борщівського агротехнічного коледжу

   Майбутнє України, її історична перспектива передусім обумовлені орієнтирами молоді. Тому формування всебічно розвиненої особистості нерозривно пов’язане із відродженням нації, демократизацією та гуманізацією суспільства, розширенням ролі молоді у самоврядуванні. Це зумовлює новий підхід до виховання студентської спільноти. У зв’язку з цим є потреба у формуванні такої особистості, яка б могла вирішувати як щоденні, так і масштабні завдання, що у перспективі забезпечують прогрес нації. Першою школою управління для студентів є участь у студентському самоврядуванні.

          У Борщівському агротехнічному коледжі студентське самоврядування працює з 1998 року. Воно є одним із найважливіших напрямків виховної роботи. Основною його метою було і є - виховувати у молоді активну життєву позицію, готувати до участі у демократичному управлінні суспільством, сприяти виробленню у студентів організаторських навичок, вмінню співпрацювати на принципах рівності, гласності, відкритості та формувати такі якості, як: відповідальність, самостійність, готовність залежно від конкретних умов знаходити правильні рішення, долати труднощі, уміння вносити у будь-яку справу свої зусилля, думки, пропозиції.

 

 

Голова студентського самоврядування       
коледжу 

    Гнатюк
  Діана Валеріївна


група К-31

Члени студкому коледжу:

 1. Кубей С. К-21
 2. Вовчук М. К-31
 3. Стасюк І. АІ-021
 4. Мельничук Т. К-21 .
 5. Іванов А. Е-2і
 6. Жук А. Г-21
 7. Пшеничний Т. Г-31
 8. Бойків В. Б-21
 9. Ковцун Щ Т-031
 10. Шкляр В. Т-041
 11. Шестерняк М. Впр-41
 12. Буряк І. Т-032
 13. Спасюк А. К-31
 14. Соболівський П.Е-21
 15. Стельмах Н.К-21
 16. Спасюк О. К-21
 17. Мироник Т. Т-031
stud

      Активістами студентського самоврядування Борщівського агротехнічного коледжу були: Олена Владика, Віталій Чернявський, Тетяна Пакіш, Ігор Томчишин, Володимир Шушко, Інна Ониськів, Антон Яремчук, Діана Гнатюк. Серед студентів ці молоді люди мали авторитет, були дисциплінованими, володіли організаторськими здібностями. Організовували чимало корисних справ у коледжі, зокрема випуск студентської газети, проведення нових свят і конкурсів.

      Приємно відзначити, що студенти коледжу під керівництвом голови студентського самоврядування були не байдужими до політичних подій, які відбувалися в Україні у 2004 році, були учасниками Помаранчевої революції та Революції Гідності..

      Не зважаючи на активну участь у громадському житті, студенти-активісти відмінно навчаються, є іменними стипендіатами. 17 років поспіль наші вихованці є учасниками зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання вищих аграрних навчальних закладів.

      Випускники коледжу поглиблювали і закріплювали свої знання на виробничому стажуванні за кордоном. У Польщі, Англії, Швейцарії наші студенти оволоділи сучасними формами і методами організації праці.
Студентські ради гуртожитків здійснюють контроль за дотриманням правил проживання в гуртожитку, турбуються про покращення умов, проводять огляд-конкурс на кращу кімнату.

     Студентське самоврядування постійно працює над вдосконаленням позааудиторної  роботи, організовує  і проводить дискотеки, прикрашає зали до різних заходів. Представники студентського самоврядування беруть участь у засіданнях педагогічної ради , ухвалюючи рішення щодо удосконалення навчального процесу.

     Студентське самоврядування як демократичний спосіб організації життя студентського колективу сприяє гармонійному розвитку особистості студента і стає тим підґрунтям, на якому майбутні спеціалісти набувають навичок, організаторських та управлінських здібностей. Вони вчаться створювати команду, працювати в ній, ставити цілі та завдання, чітко планувати  і розподіляти роботу. Оволодіваючи знаннями суспільної роботи, відбувається зростання соціальної активності студентів і закріплюються їхні професійні якості.

Положення про Студентське самоврядування

Кажуть: «Молодь – найбільша загадка майбутнього». Задля неї варто жити, задля цього варто працювати!!!

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…