Гуртожитки коледжу

Студенти нашого закладу освіти стовідсотково забезпечені місцями в гуртожитках.
В Борщівському агротехнічному фаховому коледжі функціонує гуртожиток №1,№2 розрахований на 261 місце, збудований у 1971 році і гуртожиток №3 на 450 місць, введений в експлуатацію в 1982 році. Розміщені поряд разом із спорткомплексом коледжу вони об’єднуються в студентське містечко.
Гуртожитки Борщівського агротехнічного фахового коледжу неодноразово були відзначені в огляді-конкурсі гуртожитків закладів освіти Тернопільської області.

Матеріальна база гуртожитків Борщівського агротехнічного фахового коледжу забезпечує належні житлово-побутові умови проживання, навчання та відпочинку. До спеціально обладнаних приміщень загального користування відносяться: вестибюль із вітальнею і місцем для чергового по гуртожитку, телевізійні зали на 40-60 місць, кімната самопідготовки на 30-50 місць з відповідною навчально-методичною літературою, зразками оформлених курсових і дипломних проектів, кімнати студентського самоврядування, пересувна бібліотека у гуртожитку №3 працює щоденно в робочі навчальні дні із 17.00 до 22.00 годин. До переліку послуг належать підписка періодики, нічний абонемент, навчальні лекції, матеріали для самопідготовки студентів з усіх начальних дисциплін. Можливість безкоштовно користуватися мережею Інтернет, в тому числі на основі безпровідного підключення Wi-Fi. До послуг студентів гуртожитку 6 стаціонарних комп’ютерів із всім необхідним програмним забезпеченням. Безпровідний Інтернет Wi-Fi дає можливість працювати в мережі Інтернет із бібліотеки гуртожитку, кімнати самопідготовки, самоврядування та частини житлових кімнат.

До послуг студентів гуртожитку:

  • буфет. Розпорядок роботи зручний для відвідування студентів.
  • стоматологічний кабінет (послуги для студентів закладу освіти -безкоштовні)

Спільно із адміністрацією коледжу студентська рада працювала над оформленням у гуртожитку №2 кімнати для відпочинку. Мешканці гуртожитку залучені до системи самообслуговування. Згідно графіків призначається черговий студент по гуртожитку, секції, поверху і кімнатах. Працює один завідувач гуртожитками, 8 вахтерів, 4 технічних працівники, електрик, столяр. Створено аварійну бригаду на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, обладнані підсобні приміщення, кімнати для чергових, кабінет завідувача гуртожитками, кабінет вихователя, медичний ізолятор, кімнати із покращеними умовами проживання, студентський готель на 30 місць, стоматологічний кабінет, гладильні, сушильні, пральні, камери схову.

На всіх поверхах є кімнати для приготування їжі, душові, кімнати особистої гігієни, санітарно-гігієнічні приміщення. Підведено водо- і електропостачання до усіх приміщень. Всі житлові кімнати естетично оформлені, забезпечені твердим і м’яким інвентарем. Температурний режим в межах норми.

Додаткові послуги – можливість експлуатації електроприладів: холодильників, телевізорів, мікрохвильових, мультиварок, чайників. Вартість проживання становить 450 грн. щомісяця.

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…