Атрибути навчального закладу

Символи Борщівського агротехнічного коледжу нерозривно пов'язані із пам'ятними подіями, які проходили протягом всього історичного шляху закладу освіти. В них тісний зв'язок між державою, її символами та чисельним колективом нашого коледжу, творцем минулого та яскравого майбутнього.

Починаючи із 2005 року над Борщівським агротехнічним коледжем майорить знамено закладу освіти. А з вересня 2009 ми мали незабутні хвилини вперше побачити і схилити в шанобі голову перед хоругвою Борщівського агротехнічного фахового коледжу. Це ще один символ нашого закладу, що уособлює єдність усіх відділень коледжу. На червоно-золотавому тлі, в обрамленні дозрілого колосся, на фоні книги - вічного джерела мудрості і знань, відображаються символічні елементи.

В 2019 році свої штандарти презентували шість спеціальностей трьох відділень закладу освіти.

Гімн коледжу

Є в світі безмежнім чудова країна,
Де ми народились під спів солов'їв
Це горда держава на ймення Вкраїна,
На карті якої наш славний Борщів.
Приспів:
Знов постав ти державний величний
Над тобою світлі небеса
Коледж наш агротехнічний
Наша слава, гордість і краса.

Роки незабутні проходять невпинно
Колись пригадаємо юність не раз
Життя молодече летить швидкоплинно
І коледж щоразу стрічатиме нас.
Приспів
Будем ми жити у величі й славі,
Будем ми гідно свій шлях торувать,
Наш розум і руки потрібні державі,
Щоб велич її у віках прославлять.
Приспів