Всі новини (1071)

Всі новини

2 грудня 2021 року відбулося засідання методичної ради коледжу, на якому були розглянуті питання : «Взаємозв’язок сім’ї та коледжу в інтересах особистості студента», «Засоби професійної комунікації. Особливості проведення практичних занять та практик в умовах дистанційної та змішаної форм навчання».

З першого питання виступили куратори груп нового набору: Конрад Л.А., Белюх Н.В., Королівський А.М., Кухарик І.Б. У своїх виступах куратори порушували проблеми формування в групах особистісних відносин між студентами,  сприятливої атмосфери, форм комунікації куратора з батьками.

З другого питання виступи мали керівники виробничих технологічних практик - Андрійчук І.П., Дехтяр М.В., Кузик А.І.

Виступаючі звернули увагу на етапи підготовки та проведення практик, їх особливостей для різних груп. Також доповідачі поінформували членів методичної ради про види комунікацій із студентами в період практики, виконання графіків консультацій та результати захисту звітів про практику.

Методична рада пройшла в атмосфері творчого пошуку вирішення проблемних питань.

Щороку, у четверту суботу листопада, вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками - жертвами Голодомору. Ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом, адже це не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять поколінь.
Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова мають велике значення у нашому сьогоденні. І завдання кожного з нас закарбувати в серцях пам’ять про ті страшні роки, зробити все можливе, щоб такого більше не повторювалося.
Схилімо ж голови в скорботі за тими, хто загинув голодною смертю, у спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!
Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

24-25  листопада в Борщівському  агротехнічному  фаховому коледжі працювала  екзаменаційно-кваліфікаційна комісія із підсумкової  атестації випускників  групи Мк-21,   заочного відділення  за  спеціальностю  «Маркетинг»  за освітньо- професійною програмою «Комерційна діяльність». Очолював  ЕКК Андрій  Печенюк – кандидат економічних наук, доцент кафедри «Фінансів, банківської  справи та електронних платіжних  систем»  ПДАТУ (ПДУ). Комісія відзначила високі теоретичні знання,  практичні вміння і навички студентів. Вітаємо наших випускників  і бажаємо  подальших успіхів!

В гуртожитку №3 пройшла година спілкування до Дня пам’яті жертв Голодомору «Запалимо свічки, згадаємо той час». Вихователь Янів О.П. ознайомила присутніх студентів із страшними подіями 1932-1933 року, показала причини і наслідки голодомору, виховання співчуття, людяності, патріотизму, усвідомлення себе частинкою української історії. Наприкінці заходу присутні вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання та запалили свічку пам'яті.

Page 1 of 268

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…