Всі новини (1376)

Як відомо, практика завжди є поєднанням теорії та виробництва, практика - найкращий мотиватор студентської діяльності. З метою проведення навчальних, виробничих, технологічних, та переддипломних  практик, наш заклад освіти уклав понад вісімдесят угод із сільськогосподарськими підприємствами західного регіону. Плідною є співпраця з приватним сільськогосподарським підприємством «Дзвін», матеріальна база якого дозволяє ефективно проводити виробничі практики.

15 квітня 2024 року відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2024».
Основна мета проведення даного заходу – вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння професійному розвитку, самореалізації педагогів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.
Конкурс проходив у два тури: відбірковий – у закладі освіти та фінальний – у Науково-методичному центрі ВФПО.
На фінальний тур конкурсу до 12-ти номінацій було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.
Комісія під головуванням Василя КРЕМЕНЯ, доктора філософських наук, професора, академіка НАН і НАПН України, президента НАПН України, визначила переможців конкурсу.
Відрадно, що викладачі Борщівського агротехнічного фахового коледжу Роман НАТУРКАЧ, Віктор ГРИС та Ярослав ПАРНЕТА вибороли перше місце в номінації «Сучасні дидактичні підходи до організації практичної підготовки здобувачів освіти». Вітаємо переможців з справедливим визнанням їхньої праці! Творчих успіхів всьому педагогічному колективу коледжу.
18 квітня 2024 року в м. Бурштин, Відокремленим структурним підрозділом «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу», проведено III Всеукраїнську науково-практичнуконференцію «Енергетична безпека, фінансово-економічний розвиток та інфраструктура України». Радісно, що серед дев’яти закладів освіти-учасників України був представлений Борщівський агротехнічний фаховий коледж. З доповіддю на тему «Розвиток малих і середніх підприємств» виступив Дмитро ЛІСОВОДСЬКИЙ, студент групи К-31 спеціальності «Маркетинг», керівник – Діана ФЕДУС. Науково-практична конференція змішаного формату розпочалася з привітання голови, співорганізаторів, членів оргкомітету та реєстрації учасників п’яти секційних засідань. Студент нашого навчального закладу прийняв участь у секції «Актуальні питання розвитку фінансово-економічної інфраструктури України». Цікаво та змістовно Дмитром були розкриті основні питання теми. Учасники обмінювалися власними напрацюваннями та обговорювали питання, які виникали під час конференції.

17 квітня 2024 року у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулося засідання педагогічної ради, де розглядалися питання формування цивільного захисту фахового коледжу та підсумки роботи і їх навчання за 2023 - 2024 навчальний рік,  використання різних форм і методів виховної роботи в організації проведення превентивного виховання у студентському колективі, звіту про роботу громадської організації "Студентська рада БАТФК", підготовки до акредитації освітньо - професійних програм, затвердження Правил прийому Борщівського агротехнічного фахового коледжу, затвердження Положень Борщівського агротехнічного фахового коледжу та затвердження списку голів екзаменаційних комісій.

Page 1 of 344