Всі новини (1406)

27 червня 2024 року у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулося засідання педагогічної ради, де розглядалися питання підсумків навчально - освітньої діяльності відділень навчального закладу за 2023 - 2024 навчальний рік; інформації про проєкт педагогічного навантаження на наступний навчальний рік та оформлення звітної документації; про переведення студентів на наступний курс навчання та затвердження ліміту стипендіатів.

Впровадження новітніх технологій і використання найновішої сільськогосподарської техніки – є запорукою успіху господарств аграрної галузі в умовах жорсткої конкуренції сучасного глобального ринку. Оновлення машино-тракторного парку сільськогосподарських підприємств вимагає серйозних зрушень в системі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації персоналу.
Борщівський Агротехнічний Фаховий Коледж відбулося засідання Ради роботодавців під головуванням Градового Василя Степановича, директора ПАП «Дзвін», депутата обласної ради, Заслуженого працівника сільського господарства.
Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області провів ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Охорона довкілля, використання природніх ресурсів забезпечення екологічної безпеки», на якій розглядались питання формування еконавичок у здобувачів освіти, які є необхідними для максимально сприятливого переходу до «зеленої» економіки країни та розвиток міжнародних зв’язків і співробітництва у галузі екологічної освіти і науки, охорони довкілля, раціонального використання природніх ресурсів, збереження біосфери і цивілізації.
Від Борщівського агротехнічного фахового коледжу учасниками конференції були студент групи А-21 відділення 201 «Агрономія» Ковальчук Ростислав та викладач Деснега І.К, які представили статтю «Охорона довкілля в Тернопільській області», що буде надрукована у електронному збірнику матеріалів конференції. Учасники взяли участь в обговоренні важливих питань екологічної безпеки країни.
Page 1 of 352