Всі новини (1551)

Всі новини

Естафету декади відділення «Агроінженерія»  підхопили викладачі Наталя БЕЛЮХ – викладачка -методистка, словесниця з багаторічним досвідом роботи в закладі та Ігор МАРТИНЮК  - провідний викладач відділення  цікавими відкритими заняттями з української літератури та автомобільного сервісу. Тема заняття «Новела Миколи Хвильового «Я(Романтика)» - твір про деградацію особистості в умовах тоталітаризму» викликала у здобувачів освіти (групи АІ -011)  цікавість  до соціальних процесів з психологічної точки зору, а тема «Діагностування  і обслуговування вузлів ходових частин» для студентів групи АІ -11 розкрила технічний діапазон діагностування та обслуговування техніки за допомогою новітнього обладнання  і приладів та інструменту.

Організовані та методично продумані заняття проілюстрували ефективну системну роботу викладацького колективу відділення  у конструюванні моделей  сучасних пізнавальних занять,  раціональність у доборі оптимальних методів та прийомів, а, найважливіше,  чітке розуміння запитів та потреб сучасної молоді.

Обмін педагогічним  досвідом  спонукає наставників  модифікувати власний стиль роботи,  осучаснює методичну діяльність,  змінює вектори та способи освітньої взаємодії зі студентами для їхнього подальшого  інтелектуального та професійного розвитку. 

В рамках декади відділення «Агроінженерія» для студентів випускних груп викладач Іван АНДРУСИК організував захопливу зустріч з представником компанії ТОВ «Манн+Хуммель ФТ «Україна» Владиславом ГРИЩУКОМ. Доповідач цікаво та пізнавально розкрив сучасні тенденції лідерства українського виробника у виготовленні різних видів фільтрів для автомобілів та сільськогосподарської техніки.
З метою виявлення обдарованих студентів, сформованості їх професійних компетентностей, прагнення до творчого пошуку викладачі ремонтно-технологічних дисциплін Віктор ПОПЛЕТА та Іван АНДРУСИК провели конкурс-змагання «Шерлок у майстерні». Здобувачі освіти з практичним ентузіазмом із закритими очима та тільки дотиком рук, визначали тип і вид деталей, пропонували метод діагностування і спосіб їх ремонту. Переможці та учасники конкурсного дня були нагороджені призами від компанії ТОВ «Манн-Хуммель ФТ «Україна»: Ярослав СКОРОДИНСЬКИЙ (група Аі-011); Михайло ВЛАСЮК, Аі-022; Богдан ЧОРНЮК та Василь СОСНОВСЬКИЙ, Аі-20; Святослав ЗАЯЦЬ, Аі-30; Роман ГИКАВИЙ, Олександр РОМАНЮК, Володимир ПРОКОПИШИН, група Аі-041.
Цікаві зустрічі, палкі професійні дискусії, конкурси мотивують здобувачів освіти вкласти свій інтелектуальний розвиток в майбутнє вітчизняної агроінженерії.
Акредитаційна експертиза
Відповідно до заяви від 17.02.2025р. №115/01-07 та наказу Державної служби якості освіти України від 28.03.2025р. №01-10/225 з 28.03 по 21.04 2025 року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі проходить акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі» зі спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Заклад освіти відвідала член експертної групи Волощук Наталія Іванівна - заступник начальника управління - начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області.

10 квітня 2025 року в рамках тижня циклової комісії фундаментальних дисциплін відбулося відкрите заняття з теми «Об’єми тіл обертання». Практичне заняття стало справжнім прикладом поєднання класичних знань із сучасними інтерактивними підходами до навчання.

Ольга КУРОПАТВА запропонувала студентам захопливу мандрівку у світ математичних обчислень через індивідуальну та групову роботу. Студенти працювали над розв’язанням задач на обчислення об’ємів тіл обертання. Робота в колективі активізувала комунікативні навички та критичне мислення. Студенти Виконували інтерактивні завдання, а елементом творчості  стала презентація студентських проєктів, через які студенти демонстрували власне бачення застосування математичних знань у реальному житті. Презентації супроводжувалися яскравими візуалізаціями, графіками та цікавими ідеями.  Заняття відзначалося високим рівнем активності учасників, доброзичливою атмосферою та плідною взаємодією між студентами і викладачкою.

Ольга Петрівна зазначила, що інтерактивний формат сприяє глибшому розумінню математичних понять, а також підвищує зацікавленість студентів до математичних наук. «Математика — це не лише про теорію, а й про уяву, логіку, аналіз, креативність та творчість», — наголосила викладачка.

Page 1 of 388

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

nmc2

cropped logotype.jpg.pagespeed.ce.fkClZXMs2n

Free Counters
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…