Заочне відділення

Заочне відділення організовано в 1955 році.

За час існування за заочною формою підготовлено і випущено 5694 техніків-механіків, 675 техніків-електромеханіків, 99 майстрів сільськогосподарського виробництва (фермерів), 315 організаторів комерційної діяльності (молодших спеціалістів комерційної діяльності), 77 агентів комерційної діяльності, 156 техніків-електриків, 94 техніків-будівельників.

PV
Завідувач відділення

Войтухів
Петро Васильович

спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист,
відмінник освіти України.
тел. роб. 2-15-58
       andrusyk
Методист заочного відділення

Андрусик
Василь Степанович

спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист,
відмінник освіти України.
тел. роб. 2-15-58

Борщівський агротехнічний коледж зі своєю 70-ти річною історією був і залишається передовою ланкою з підготовки кадрів для аграрного сектору виробництва, навчальним закладом, який пройшов нелегкий шлях становлення і вдосконалення.

В нашому навчальному закладі навчаються молоді люди, які обрали високе призначення бути господарями на своїй рідній землі, які прагнуть ростити хліб, вдосконалювати сільськогосподарську техніку, опановувати нові альтернативні джерела енергетики, удосконалювати технології в сучасному будівництві.

Обравши наш навчальний заклад Ви зможете освоїти наступні спеціальності на заочному відділенні:

• Маркетинг
  • Агроінженерія
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  • Будівництво та цивільна інженерія

Заочне навчання на основі повної загальної середньої освіти (11кл.) або ОКР «Кваліфікований робітник» (випускники ПТУ)

Для вступу на заочне відділення необхідно до приймальної комісії подати наступні документи:

1. Заяву (пишеться особисто)
  2. Копію паспорта
  3. Фотокартки 3х4 – 4 шт.
  4. Документ про освіту
  5. Сертифікат ЗНО (для 11-класників)
  6. Копію ідентифікаційного коду

Навчаючись на заочному відділенні Ви зможете:

• Поглибити свої знання
  • Здобути другу освіту
  • Докорінно змінити спеціалізацію

Тільки студентам-заочникам надаються наступні переваги:

• Можливість поєднання навчання з роботою
  • Отримувати оплачувану відпустку для участі в екзаменаційних сесіях (згідно чинного законодавства)
  • Двохмісячна відпустка зі збереженням заробітної плати при виконанні дипломних проектів
  • Велику можливість для вдосконалення своїх знань та практичних навиків.

Акцентуємо увагу абітурієнтів на реальну можливість здобувати освіту в нашому навчальному закладі рівень якої відповідає міжнародним стандартам навчання, що дає можливість нашим випускникам бути спроможними на ринку праці.

Запрошуємо Вас більш детально ознайомитись з нашим навчальним закладом, його історією та сьогоденням.

Розклад занять студентів

Графік навчального процесу 2023-2024 н.р.

Запрошуємо на навчання!

Додаткову інформацію можна отримати в приймальній комісії навчального закладу, за телефоном (03541) 2-15-58