Профспілка студентів Борщівського агротехнічного коледжу

Профком студентів Борщівського агротехнічного коледжу – це громадська організація студентів, головна функція якої-соціальний захист її членів. Покращувати студентське життя, підтримувати і допомагати головне завдання профкому. Профспілка сприяє навчанню студентів, створює необхідні умови для проживання та відпочинку, дбає про оздоровлення, бере участь в організації дозвілля студентства.

!!
Голова студентської профспілки
 
Ониськів Інна Богданівна

Каб.№220
 

Мета діяльності:

надання допомоги студентській молоді, створення механізмів реалізації студентської ініціативи, захист соціальних та інших прав студентства.

Члени профспілкового комітету:

 1. Ротко С.
 2. Пішко Ю.
 3. СинчакМ.
 4. КоломієцьА.
 5. Кав'юк П.
 6. Ванджура М.
 7. Перепелюк П.
 8. Фотчук В.
 9. Слободян С.
 10. Танасійчук А.
 
Члени ревізійної комісії:
 1. Андріяш М.
 2. Зайченко І.

      Кожен студент який навчається у навчальному закладі має право на захист та свободу слова. Для цього створюються відповідні органи: профспілкові, молодіжні організації. Профспілкова організація Борщівського агротехнічного коледжу не є виключенням і виконує такі завдання:

 • опікує та систематично аналізує соціально-побутові умови студентів пільгових категорій, вносить пропозиції з виплати матеріальної допомоги студентам;
 • проводить індивідуальну роботу із студентською молоддю;
 • спільно із виховним відділом та студентським самоврядуванням сприяє проведенню культурно-масових та спортивних заходів що стосується студентства, їх інтересів, запитів, проблем;
 • організовує культурологічні заходи;
 • погоджує всі питання аналізу та організації навчально-виховного, побутового, соціального життя студентської молоді до затвердження їх адміністрацією коледжу.

      Для ефективного виконання своїх функцій і організації роботи у всіх напрямках своєї діяльності профспілковий комітет створює постійні комісії:
  - організаційно-масова комісія;
  - комісія з питань соціального та правового захисту;
  - житлово-побутова;
  - комісія з питань оздоровлення;
  - комісія з культури та спорту.

      Особлива увага приділяється студентам пільгових категорій, а саме: студентам сиротам, інвалідам, напівсиротам, малозабезпеченим, студентам із багатодітних сімей, одруженим, що мають своїх дітей, тим у яких батьки пенсіонери, інваліди, дітям воїнів інтернаціоналістів, потребуючим студентам.

Студентський профком піклується про те, щоб все, що передбачено законодавством України щодо цих категорій в повному обсязі виконувалося. Цим студентам, виплачується щорічна матеріальна допомога. Студенти сироти безкоштовно проживають у гуртожитку, забезпечені безкоштовним триразовим харчуванням, предметами гардеробу та текстильної білизни.

Після закінчення навчання у коледжі студенти сироти також отримують одяг та грошову допомогу. Гарантованою соціальною стипендією забезпечені не тільки студенти сироти, а й інваліди, є ще студенти, які потребують допомоги, але не входять до жодної соціальної категорії, за наказом директора вони також отримують допомогу.

Усі важливі завдання, які ставить перед собою профспілкова організація, виноситься для обговорення за участю адміністрації коледжу.

У навчальному закладі проводиться багато свят, конкурсів, спортивних ігор, які профспілкова організація фінансує, закупляє призи, видає премії. Одним із основних напрямків діяльності є організація огляду конкурсу «Гуртожиток наш дім».

Разом із виховною службою організовуються екскурсійні поїздки. Основне завдання студентства-добре вчитися для себе і своєї держави, а завдання профспілки-підставляти своє плече молодому поколінню, яке цього дуже потребує.

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…