Методичне об’єднання кураторів академічних груп

Методичне об'єднання кураторів академічних груп об’єднує в своєму складі кураторів всіх академічних груп навчального закладу.

Завдання методичного об'єднання:

Удосконалення науково–методичного рівня організації виховної роботи в навчальному закладі, вивчення і узагальнення кращого досвіду комплексного підходу до організації виховного процесу в академічних групах, запровадження досягнень світової педагогічної науки, традицій національної педагогіки та психології.

Основний зміст роботи методичного об’єднання

• Удосконалення методичного забезпечення роботи кураторів;
  • забезпечення відповідного рівня проведення виховних заходів в академічних групах на основі аналізу і оцінки рівня
  • проведення виховних заходів і рівня вихованості студентів;
  • систематичне поповнення педагогічних і професійних знань кураторів та удосконалення методичного і наукового рівня виховної роботи.

Склад методичного об'єднання кураторів академічних груп

Список академічних груп, кураторів, кураторів-дублерів

До участі в роботі методичних об’єднань за необхідністю залучаються: керівник фізвиховання, завідуючий методичним кабінетом, керівники гуртків та клубів за інтересами, керівник художньою самодіяльністю, голова ради студентського самоврядування, психолог, завідуючий бібліотекою.