Рух КВK у коледжі

Як би наполегливо не переконували викладачі своїх вихованців у тому, що навчання найважливіший аспект їхнього інтелектуального і культурного зростання, та все ж для більшості енергійних і веселих особистостей спогад про заклад освіти – це, перш за все, строкате і змістовне дозвілля, цікаве товариство та незабутні хвилини участі у КВК, мистецьких та спортивних заходах, вечірках тощо. Варто зауважити, що організація дозвілля молоді значною мірою залежить від їхньої ініціативи, палкого бажання урізноманітнити своє життя, внести у його часом одноманітний плин цікаві зустрічі, змістовні спілкування з ровесниками і педагогами, неймовірні фантазії та вияви яскравого таланту. Впродовж уже багатьох років студенти Борщівського агротехнічного фахового коледжу у вільний від навчання час поспішають у товариство однодумців, фантазерів, жартівників. Сміх, веселощі та класний настрій – ось, що чекає кожного з нас при зустрічі з членами клубу веселих та найкмітливіших.

КВК- це гра емоцій та почуттів…драйв, енергія… Це світ, де існує багато несподіванок, якими ділишся з іншими… Це робота в команді… КВК об’єднує тих студентів, котрі дарують радість та посмішки.

Ви запитаєте, чим відрізняється звичайний студент від студента – КВК? Напевно, тільки тим, що звичайний студент, побачивши смішну ситуацію, посміється, а студент КВК – запам’ятає, переграє і використає!

КВК – це не тільки бадьорі,веселі хлопці та дівчата, які легко і життєрадісно обдаровують жартами глядачів. А ще й гори паперу, списані різними текстами: жартами, сценками, сценаріями. Писати ці кумедні тексти – найбільш складна та об’ємна частина роботи КВНщиків. Але є в тому і позитивна сторона: для написання одного-двох жартів витрачається веселих кілька годин часу і кілоджоулів енергії на скорочення м’язів черевного пресу. Але не зважаючи на це сценаристи – аматори, команди відділень Борщівського агротехнічного фахового коледжу феєрично презентують себе на сцені Палацу студентів.

Власним ентузіазмом і гарним настроєм вони намагаються працювати над собою та власною акторською майстерністю.

Рух КВК започатковано в закладі освіти в 1997р.

Не раз заворожували глядачів своєю колоритністю і віртуозністю талановиті команди КВК  спеціальності:

"Агроінженерія”- спершу "Хамелеон”, а згодом  – "МІВІНА”, "Чорні душі заввідділа",

"Маркетинг” – спочатку "Ноу-хау”, далі "Армія О.П.”, а потім "Каприз”,

"Електрична інженерія” –"Уражені струмом”.

З любов’ю і підтримкою вибагливий і перебірливий глядач сприймав виступи "Будагри”, "Дітей капітана Мирона”, "Знайдених в капусті”, а сьогодні "Асорті” команди спеціальності "Агрономія”.

Потужно заявила про себе команда "Євробуд” - спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія”.

Відродилась у тріумфі команда викладачів "БАК-TV”.

З року в рік із завмирання серця і студентський, і викладацький колектив чекають митті, коли з-за куліс вийде замріяний і урочистий ведучий з інтригуючими словами "Ми починаєм КВК”. Є сподівання, що КВК буде як юність, мрійливість, людяність і талант.

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…