Циклова комісія ремонтно-технологічних дисциплін

23На даний час в цикловій комісії працюють 15 висококваліфікованих викладачів, лаборантів та майстрів виробничого навчання. Серед них – 6 спеціалістів вищої категорії, троє з яких із званням «викладач методист», 1 спеціаліст першої категорії, 1 спеціаліст другої категорії 3 лаборанти, 4 майстри виробничого навчання.

Склад циклової комісії:

 

 


циклова комісія ремонтно-технологічних дисциплін

 
 • високий рівень їх професіоналізму;
 • прагнення до постійного оновлення своїх знань і умінь;
 • уміння працювати у колективі і самостійно;
 • ефективність роботи;
 • прояв мобільності та адаптованості;
 • постійну підтримку активної життєвої позиції та високої мотивації до праці;
 • бажання до інноваційних підходів і нестандартних рішень;
 • використання новітніх технологій та систем машин і обладнання.

Пріоритетами у роботі циклової комісії є формування та розвиток освітньої кваліфікації, що підтверджує здатність фахівців до виконання типових спеціалізованих завдань у галузі аграрних наук.

Формування професійних вмінь майбутніх молодших спеціалістів забезпечується у відповідності до освітньо-професійної програми вивченням таких дисциплін:

 • Трактори і автомобілі;
 • Механізація і автоматизація с.г. виробництва;
 • Електрообладнання та засоби автоматизації сільськогосподарської техніки;
 • Ремонт машин і обладнання АПВ;
 • Технічний сервіс в АПК;
 • Правила дорожнього руху;
 • Основи керування автомобілем та безпека дорожнього руху.

Основні та провідні дисципліни циклової комісії є випускними, отож окрім предметних практик, які проводяться в приміщеннях лабораторій – повноцінна підготовка майбутніх фахівців передбачає проведення практик на виробництві, курсове та дипломне проектування. Саме при закінченні вивчення дисциплін, що ведуться в цикловій комісії ремонтно-технологічних дисциплін, студенти отримують основні робітничі професії: «СЛЮСАР З РЕМОНТУ С.Г. ТЕХНІКИ», «ВОДІЙ», «ТРАКТОРИСТ»

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ТА ЗАВДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ:

- Поліпшення якості навчання шляхом активного застосування сучасних інформаційних та інтерактивних технологій навчання;

- Формування у студентів компетентностей майбутніх фахівців середньої ланки у сфері аграрного виробництва шляхом мотивації до активного навчання через ідентифікацію нових методик ремонтного виробництва.

- Спонукання студентів до пошуку та самостійної діяльності при вирішенні виробничих ситуацій у практичному навчанні;

- Популяризація потрібних заходів прогнозування та планування у професійній діяльності.

- Виховання у студентів спостережливості, вмінь проводити дослідження, аналізу та оцінок стану механізмів, машин, систем, техніко-економічних показників, правил охорони праці та морально-психологічного клімату в колективі.

МАТЕРІАЛЬНА БАЗА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ:

В цикловій комісії підготовка фахівців здійснюється в чотирьох лабораторіях та одному кабінеті. А саме в лабораторіях: «Автомобілі», «Трактори», «Ремонт машин і обладнання» та «Технічний сервіс в АПК», та у кабінеті «Правила дорожнього руху»

Лабораторія «Трактори»

Аудиторія № 113 загальною площею 47м2, використовується для проведення лекційних занять з навчальної дисципліни «Трактори та автомобілі». Обладнана: плакатами, макетами та технічними засобами (комп’ютер, мультимедійний проектор)

 

1

2

Лабораторія «Двигуни» загальною площею 90 м2. В ній проводяться лабораторні та практичні заняття з навчальної дисципліни «Трактори та автомобілі». Обладнана плакатами, моделями, деталями та двигунами різних типів.

3

4

Лабораторія «Паливна апаратура» - площа 58 м2.  В ній проводяться лабораторні та практичні заняття з навчальної дисципліни «Трактори та автомобілі». Обладнана плакатами, моделями, складовими паливних систем та стендами для випробування.

5

Лабораторія «Трактори»

Аудиторія № 115 загальною площею 49м2, використовується для проведення лекційних занять з навчальної дисципліни «Трактори та автомобілі». Обладнана плакатами, макетами та технічними засобами.

6

7

Лабораторія «Електрообладнання» загальною площею 73 м2.

 В ній проводяться лабораторні та практичні заняття з навчальної дисципліни «Трактори та автомобілі». Обладнана плакатами, моделями, деталями складових електрообладнання тракторів та автомобілів та стендами для випробування

 image015image017

Лабораторія «Трансмісія тракторів та автомобілів» - площа 127 м2. В ній проводяться лабораторні та практичні заняття по навчальної дисципліни «Трактори та автомобілі». Обладнана: плакатами, моделями, складовими трансмісій та ходових частин тракторів та автомобілів

101113

Лабораторія «Ремонт с.г. техніки»

Аудиторія № 108«Ремонт с.г. машин» загальною площею 36 м2. Використовується для проведення лекційних занять з навчальних дисципліни «Ремонт машин і обладнання АПВ». Обладнана плакатами та технічними засобами (комп’ютер, мультимедійний проектор)

image023 image025

Лабораторія №09 «Ремонт паливної апаратури» загальною площею 40 м2. Використовується для проведення лабораторних практичних занять з навчальних дисциплін «Ремонт машин і обладнання». Обладнана стендами і засобами ремонту та випробувань складових паливної апаратури.

image027 image029

Лабораторія №010 «Ремонт двигунів» загальною площею 140 м2. Використовується для проведення лабораторних, практичних занять з навчальних дисциплін «Ремонт машин і обладнання». Обладнана стендами та засобами ремонту і випробувань складових двигунів тракторів та автомобілів.

 image031image03316

Лабораторія №015 «Відновлення деталей» загальною площею 60 м2. Використовується для проведення лабораторних і практичних занять з навчальних дисциплін «Ремонт машин і обладнання». Обладнана стендами та обладнанням для відновлення поверхонь деталей тракторів та автомобілів.

 image035image037

Лабораторія №016 «Ремонт електрообладнання» загальною площею 66 м2. Використовується для проведення лабораторних і практичних занять з навчальних дисциплін «Ремонт машин і обладнання». Обладнана стендами та обладнанням для ремонту складових електрообладнання тракторів та автомобілів.

17
 

Лабораторія (учбове господарство) «Ремонт двигунів» загальною площею 58 м2. Використовується для проведення практичних занять з навчальних дисциплін «Ремонт машин і обладнання». Обладнана: стендами та засобами ремонту і випробувань складових двигунів тракторів та автомобілів.

image043image045

Лабораторія «Технічний сервіс в АПК»

Аудиторія № 107 «Технічний сервіс в АПК» загальною площею 36 м2, використовується для проведення лекційних занять з навчальних дисциплін «Технічний сервіс в АПК» та «Ремонт машин і обладнання». Обладнана плакатами та технічними засобами (комп’ютер, мультимедійний проектор)

18

Лабораторія № 018 «Технічний сервіс в АПК» загальною площею 178,5 м2.

Використовується для лабораторних і практичних занять з навчальних дисциплін «Ремонт машин і обладнання АПВ» і «Технічний сервіс в АПК». Обладнана стендами та засобами ремонту і випробувань складових двигунів тракторів та автомобілів. А також повнокомплектними (тренажерами) трактора та автомобіля, обкатувально-гальмівним стендом з двигуном, діагностичним та ремонтно-технологічним оснащення та підйомними агрегатами.

19 2021

Лабораторія (учбове господарство) «Пункт ТО тракторів» загальною площею 64 м2. Використовується для проведення лабораторних та практичних занять з навчальної дисципліни «Технічний сервіс в АПК» Обладнана стендами та обладнанням для технічного обслуговування та діагностування тракторів, автомобілів та їх складових.

222324

Кабінет «Правила дорожнього руху»

Аудиторії №127,128 «Правила дорожнього руху» та «Основи керування автомобілем та безпека руху» площею 60 м2 і 66 м2 . Використовується для проведення лекційних та лабораторно – практичних занять з навчальних дисциплін «Правила дорожнього руху», «Основи керування автомобілем та безпека дорожнього руху». Обладнані плакатами та технічними засобами (мультимедійний проектор, комп’ютер).

25

Навчальні приміщення, що використовуються для різних типів занять, розташовані в головному корпусі та в приміщеннях учбового господарства і по площі займають 1283 м2 без урахування коридорів, препараторських тощо. Для проведення практичних вправ по керуванню автомобілями і тракторами – в навчальному закладі облаштовано автотрактородром.

 272829

Під час проведення відкритих уроків викладачі демонструють свою педагогічну майстерність, методичні напрацювання, спрямовані на поліпшення якості сприйняття поданого матеріалу. На фото відкриті уроки проводять М.В. Дехтяр та В.В. Поплета. А.Я. Ковцун.

  Улюблена форма роботи студентів та викладачів – азартні професійні та добре організовані конкурси на визначення кращого фахівця. На фото проведення конкурсу на кращого майстра-наладчика під керівництвом викладачів трьох циклових комісій відділення.

303133

Випускна група провідного відділення коледжу долучилося до святкувань ювілею освітнього закладу

32

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…