Викладачі циклової комісії ремонтно-технологічних дисциплін

tk

Ткаченко Олександр Іванович – завідувач відділенням Агроінженерія, завідувач кабінетом ПДР, викладач вищої категорії.

Закінчив, в 1992р., Кам’янець – Подільський с.г. інститут отримавши вищу освіту та кваліфікацію інженер – механік. Педагогічну діяльність розпочав в 1993р. Освітньо – кваліфікаційний рівень магістра отримав по закінчені магістратури в Подільській аграрно – технічній академії в 1998р.

andrysuk

Андрусик Василь Степанович – методист заочного відділення, викладач вищої категорії, методист. В 1981 році закінчив Борщівський технікум механізації та електрифікації сільського господарства отримавши фах техніка – механіка, і в цьому році розпочав трудову діяльність в навчальному закладі на посаді лаборанта.

Згодом в 1987 р. закінчив Кам’янець – Подільський с.г. інститут отримавши вищу освіту та фах – інженера – механіка. Педагогічну освіту отримав в Національному аграрному університеті в 1996р.

andrijchyk

Андрійчук Ігор Петрович – завідувач лабораторією «Ремонт машин і обладнання», викладач першої категорії.

В 1983 році закінчив Борщівський технікум механізації та електрифікації сільського господарства отримавши фах техніка – механіка, а в 1984 році розпочав трудову діяльність в навчальному закладі на посаді лаборанта.

desneha

Деснега Віктор Іванович – завідувач лабораторією «Автомобілі», викладач вищої категорії, методист.

В 1982 році закінчив Львівський с.г. інститут, отримавши вищу освіту за фахом інженер – механік, в тому ж році розпочав педагогічну діяльність в навчальному закладі. Кваліфікацію – інженера – педагога отримав закінчивши Московський інститут інженерів с.г. ім. Горячкіна в 1990р.

dehtjar

Дехтяр Микола Володимирович – завідувач лабораторією «Трактори», викладач вищої категорії.

В 1983 році закінчив Борщівський технікум механізації та електрифікації сільського господарства отримавши фах техніка – електрика. Трудову діяльність в навчальному закладі розпочав в 1987 році на посаді лаборанта. В 1994 р. закінчив Подільський с.г. інститут отримавши вищу освіту та фах – інженера – механіка. Педагогічну освіту отримав в Національному аграрному університеті в 1996р.

popleta

Поплета Віктор Володимирович – викладач вищої категорії, методист завідувач методичного кабінету.

В 1986 році закінчив Борщівський технікум механізації та електрифікації сільського господарства отримавши фах техніка – механіка. . Трудову діяльність в навчальному закладі розпочав в 1990р.Згодом в 1994 р. закінчив Львівський с.г. інститут отримавши вищу освіту та фах – інженера – механіка. Педагогічну освіту отримав в Національному аграрному університеті в 1996р.

kovcyn

Ковцун Андрій Ярославович – голова циклової комісії, викладач вищої категорії, завідувач лабораторії «Технічний сервіс в АПК».

В 1994 році закінчив Борщівський радгосп - технікум отримавши фах техніка – механіка. Трудову діяльність розпочав в 1997р на посаді лаборанта. Закінчив в 2003 році Подільську державну аграрно – технічну академію отримавши вищу освіту за фахом інженер – педагог.

igor

Мартинюк Ігор Володимирович – викладач спеціаліст ІІ категорії.

Закінчив Борщівський аграрно – технічний коледж в 2006р. отримавши фах техніка – механіка. Трудову діяльність в закладі розпочав на посаді майстра в 2007р. В 2009р. закінчив Подільський аграрно – технічний університет отримавши вищу освіту та фах інженер – механік. В 2012 р отримав базову вищу освіту у тому ж навчальному закладі за напрямом підготовки «Професійна освіта. Процеси, машини та обладнання АПВ», здобув кваліфікацію Інженера педагога.

ivan

Андрусик Іван Васильович – викладач спеціаліст II категорії

В 2009 році закінчив Борщівський агротехнічний коледж де здобув вищу незакінчену освіту ОКР «Бакалавр», та у цьому ж році поступив у Львівський національний аграрний університет який закінчив у 2010 році та отримав диплом інженера – дослідника з Механізації с.г. ОКР «Магістр», у 2011 році розпочав працювати у Борщівському агротехнічному коледжі на посаді лаборанта.

tuhohid

Тихохід Василь Дмитрович – викладач.

В 1992 році закінчив Борщівський радгосп - технікум отримавши фах техніка – механіка.. Кам’янець – Подільський с.г. інститут закінчив в 1995р. отримавши вищу освіту та кваліфікацію інженер – механік. В тому ж році розпочав працювати в Борщівському агротехнічному коледжі на посаді майстра.

nechaj

Нечай Ярослав Васильович – старший майстер виробничого навчання, спеціаліст І категорії.

В 1988 році закінчив Борщівський технікум механізації і електрифікації сільського господарства. Розпочав працювати у Борщівському радгоспі-технікумі у 1987 році на посаді слюсаря з ремонту ДВЗ.

prozo

Прозоровський Мирослав Васильович – майстер виробничого навчання, спеціаліст І категорії.

В 1982 році закінчив Борщівський технікум механізації і електрифікації сільського господарства. Розпочав працювати у Борщівському радгоспі-технікумі у 1991 році на посаді слюсаря з ремонту системи живлення.

panch

Панчишин Віктор Володимирович – майстер виробничого навчання, спеціаліст І категорії.

Розпочав працювати у Борщівському агротехнічному коледжі у 2015 році на посаді майстра виробничого навчання.

chypryn

Чупрун Леонід Романович – майстер виробничого навчання, спеціаліст І категорії.

В 1988 році закінчив факультет загально-технічних дисциплін Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Я.Галана. Розпочав працювати у Борщівському агротехнічному коледжі у 2006 році на посаді майстра виробничого навчання.

chernega

Чернега Іван Михайлович – лаборант автотрактородраму.

Розпочав працювати у Борщівському агротехнічному коледжі у 2013 році на посаді лаборанта.