Доступ до публічної інформації

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ РОЗПОРЯДНИКА ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

       Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.

      У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

      Відповідно до статті 23 Закону “Про доступ до публічної інформації”, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

      Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Інформація та документи передбачені Законами України "Про освіту" та "Про фахову передвищу освіту"


 

Метою Закону України «Про доступ до публічної інформації» є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Надання публічної інформації Борщівський агротехнічний коледжу здійснює у відповідь на запит на отримання публічної інформації. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним, подаватись в усній,письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

 
ФОРМИ ДЛЯ ПИСЬМОВОГО ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ:
  від фізичної особи (переглянути)
від юридичної особи (переглянути)
від об'єднання громадян (переглянути)

ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ, ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ОТРИМАННЯ
ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

З метою спрощення процедури оформлення запитів на інформацію пропонуємо подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію. Запит на інформацію має містити: ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

 

 

Для оформлення запиту на отримання публічної інформації:
- письмово необхідно направити лист за адресою: Борщівський агротехнічний коледж,  вул. Грушевського,15, м. Борщів, Тернопільська обл., 48702
(на конверті вказувати «Публічна інформація»)
- усно запит можна здійснити за телефоном : (03541) 2-15-13
- електронною поштою: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…