Викладачі циклової комісії економічних дисциплін

zhara

Жара Алла Богданівна

• голова циклової комісії, завідувач кабінету "Статистики та інфраструктури товарного ринку"
  • закінчила Тернопільську академію народного господарства 2001р., Київський національний аграрний університет 2003р.
  • педагогічний стаж 19 років;
  • викладач-методист, спеціаліст вищої категорії;
  • дисципліни, які викладає: "Статистика", "Податкова система", "Маркетингова цінова політика", "Комунікаційна діяльність"

Калинчук Лідія Ізидорівна

• завідувач кабінету "Економіки"
  • закінчила Тернопільський фінансово-економічний інститут 1980р, Київський національний аграрний університет 1986р.
  • педагогічний стаж 38р.
  • нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України»;
  • дисципліни, які викладає: "Економіка підприємства", "Інфраструктура товарного ринку"

Демчук Оксана Валентинівна

• завідувач лабораторії "Товарознавства та комерційної діяльності"
  • закінчила Московський інститут інженерів сільськогосподарського виробництва 1992р..
  • педагогічний стаж 23 роки
  • викладач, спеціаліст вищої категорії;
  • дисципліни, які викладає:"Підприємницька діяльність", "Основи зовнішньо-економічної діяльності", "Комерційне товарознавство"

Олійник Ольга Іванівна

• завідувач кабінету "Бухгалтерського та фінансового обліку"
  • закінчила Львівський сільськогосподарський інститут 1989р, Київський національний аграрний університет 2000р;
  • педагогічний стаж 28 років
  • викладач-методист, спеціаліст вищої категорії;
  • дисципліни, які викладає:"Бухгалтерський облік", "Фінансовий облік", "Фінанси підприємств"

Федус Діана Григорівна

• старший інспектор з кадрів;
  • закінчила Тернопільський державний економічний університет 2007р.;
  • педагогічний стаж 11 років
  • спеціаліст першої категорії;
  • дисципліни, які викладає:"Основи підприємництва, менеджменту та маркетингу"