Викладачі циклової комісії будівельних дисциплін

zavГільтай Володимир  Васильович

• Завідувач відділення «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія».
  • в 1997 році закінчив Тернопільський комерційний інститут по спеціальності економіст; в 2012році закінчив НУБІП на педагогічному факультеті;
  • викладач-методист, спеціаліст вищої категорії;
  • дисципліни, що викладає: «Економіка будівництва».

prodanПродан Наталія Степанівна

• голова циклової комісії;
  • в 1994 році закінчила Львівський сільськогосподарський інститут по спеціальності інженер-будівельник, в 1996 році Київський Національний аграрний університет по спеціальності інженер-педагог;
  • нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України»;
  • дисципліни, які викладає: «Будівельне матеріалознавство», «Будівельні конструкції», «Сільськогосподарські будівлі і споруди», «Будівництво фермерських господарств».

gontaruk1Гонтарук Володимир Васильович

• в 1986 році закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут;
  • викладач-методист, спеціаліст вищої категорії;
  • дисципліни, що викладає: «Технологія і організація будівельного виробництва».

guska1Гуска Ігор Іванович

• викладач спецдисциплін;
  • в 1995 році закінчив Кам’янець-Подільський  с.г. інститут, інженер-механік, в 2001 році Київський Національний аграрний університет, інженер-педагог.
  • спеціаліст вищої категорії;
  • дисципліни, що викладає: «Теоретична механіка», «Опір матеріалів», «Будівельна механіка», «Основи розрахунку будівельних конструкцій»,  «Основи технічної механіки».

zhyreckij1Журецький Віктор Васильович

• викладач спецдисциплін;
  • в 2013 році закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича напрям підготовки «Будівництво», в 2016 році ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», напрям підготовки «Будівництво», кваліфікація – бакалавр з будівництва;
  • дисципліни, що викладає: «Опалення», «Експлуатація устаткування і систем газопостачання», «Технологія і організація будівельно-монтажних і ремонтних робіт в газовому господарстві», «Гідравлічні машини».

barladun1Барладин Надія Миколаївна

• викладач спецдисциплін;
  • В 2006 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури, спеціальність «Промислове та цивільне будівництво», кваліфікація - спеціаліст з будівництва;
  • дисципліни, які викладає: «Інженерне креслення», «Інженерна графіка», «Основи систем автоматизованого проектування», «Інженерна геодезія», «Комп’ютерне проектування».
galajchuk1

Галайчук Максим Андрійович

• викладач спецдисциплін;
  • в 2017 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка», здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізація «Теплогазопостачання і вентиляція»;
  • дисципліни, що викладає: «Вступ до фаху», «Природні і штучні гази», «Інженерно-технічне устаткування будівель і споруд», «Газифіковані котельні агрегати», «Газові мережі та устаткування».

korolivskij1Королівський Андрій Миколайович

• викладач спецдисциплін;
  • в 2017 році закінчив Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», кваліфікація – інженер-будівельник.
  • дисципліни, що викладає: «Метрологія і стандартизація», «Будівельна техніка», «Санітарно-технічне обладнання будівель», «Інженерна геодезія».

soljanВітрук Діана Русланівна

• лаборант;