Другий день тижня циклової комісії соціально-економічних дисциплін в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі. В групі Г-21 проведене відкрите заняття – соціальний проект «Російсько-українська війна: конфліктоген агресії» (викладач Роман САРАП). Актуалізувавши набуті знання про стереотипи, упередження, конфлікти, студенти групи через спогади та аналіз доступної інформації провели цікаве, пізнавальне, а основне актуальне дослідження причин російської агресивності від давніх часів до наших днів. Заняття пройшло фактично на одному диханні і завершилося виконанням патріотичної пісні.
29 жовтня у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулася благодійна акція "Перемагає той, хто пам'ятає свою історію. Донать на ЗСУ". Допомога кожного - безцінна. Навіть маленький внесок - дуже важливий, адже він є частиною великої справи. Сьогодні усі охочі учасники освітнього процесу мали можливість долучитися до акції, обмінявши донат на цукерку. Допомога ЗСУ – це вклад у перемогу і майбутнє України. Кожна гривня наближає нас до миру. Дякуємо усім!
В межах проведення тижня циклової комісії соціально- економісних дисциплін студенти групи А-21 та К-21, відділення «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія», «Електрична інженерія і маркетинг», провели колоквіум з навчальної дисципліни «Історія: Україна і світ». Тема: «Вирвані з коренем. Депортація українців з території Польщі 1944-1951рр». Викладачки Тетяна Стецько та Оксана Кобилянська, сформулювали основне завдання для здобувачів освіти у меті заняття: презентувати транскрибовані матеріали інтерв’ю безпосередніх свідків депортацій чи їх родичів; розвивати комунікативні уміння; удосконалити навички дослідницької методології навчання. Студенти і студентки свої дослідження виклали у презентаційних матеріалах: профайл свідка та спогади в коробці. В роботі використовували мультимедійні презентації, фото-та відеоматеріали, тестовий контроль на платформі Google Classroom.
Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Борщів, вул. Грушевського, 15