Items filtered by date: October 2024

Другий день тижня циклової комісії соціально-економічних дисциплін в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі. В групі Г-21 проведене відкрите заняття – соціальний проект «Російсько-українська війна: конфліктоген агресії» (викладач Роман САРАП). Актуалізувавши набуті знання про стереотипи, упередження, конфлікти, студенти групи через спогади та аналіз доступної інформації провели цікаве, пізнавальне, а основне актуальне дослідження причин російської агресивності від давніх часів до наших днів. Заняття пройшло фактично на одному диханні і завершилося виконанням патріотичної пісні.

Published in Всі новини

29 жовтня у Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулася благодійна акція "Перемагає той, хто пам'ятає свою історію. Донать на ЗСУ". Допомога кожного - безцінна. Навіть маленький внесок - дуже важливий, адже він є частиною великої справи. Сьогодні усі охочі учасники освітнього процесу мали можливість долучитися до акції, обмінявши донат на цукерку. Допомога ЗСУ – це вклад у перемогу і майбутнє України. Кожна гривня наближає нас до миру. Дякуємо усім!

Published in Всі новини

В межах проведення тижня циклової комісії соціально- економісних дисциплін студенти групи А-21 та К-21, відділення «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія», «Електрична інженерія і маркетинг», провели колоквіум з навчальної дисципліни «Історія: Україна і світ». Тема: «Вирвані з коренем. Депортація українців з території Польщі 1944-1951рр». Викладачки Тетяна Стецько та Оксана Кобилянська, сформулювали основне завдання для здобувачів освіти у меті заняття: презентувати транскрибовані матеріали інтерв’ю безпосередніх свідків депортацій чи їх родичів; розвивати комунікативні уміння; удосконалити навички дослідницької методології навчання. Студенти і студентки свої дослідження виклали у презентаційних матеріалах: профайл свідка та спогади в коробці. В роботі використовували мультимедійні презентації, фото-та відеоматеріали, тестовий контроль на платформі Google Classroom.

Published in Всі новини
Розпочавши тиждень циклової комісії соціально – економічних дисциплін, студенти групи Аі – 022 разом із викладачкою культурології Галиною САРАП та іншими викладачами, мали змогу відвідати печеру – музей «Вертеба». Зі слів фахового екскурсовода Олександра ДУДАРА здобувачі освіти дізналися, що тут створений перший в Україні музей археології, музей трипільської культури, музей епохи неоліту. За кількістю та багатством знахідок предметів матеріальної культури різних епох Вертеба не має рівних серед печер світу. Саме тому археологи називають її Надністрянською Помпеєю.
Цікавою була інформація щодо першої задокументованої згадки про археологічне обстеження печери. Вона відноситься до початку XIX століття.
Захоплення викликала діорама із скульптурами, що знаходиться в найбільшому залі печери. Тут розміщено скульптуру давнього трипільця, який виходить з темного ходу і несе невеликий глечик, а в лівій руці тримає факел, яким освічує собі дорогу. В західній частині залу сидить «древній майстер», який виготовляє кістяну мотику. Важливе значення в діорамі займає мальований трипільський керамічний посуд. Орнамент нанесений на посуд – аналогічний зразкам розпису на кераміці, знайденій під час розкопок трипільської культури в печері Вертеба. Ці знахідки пролежали в печері понад 5 тисяч років.
Заняття – екскурсія мало пізнавальне значення і стало важливим етапом у формуванні світоглядних позицій про історію та культуру Борщівського краю.
Published in Всі новини
З 22 по 24 жовтня в Борщівському агротехнічному коледжі проходила науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ У ФОРМУВАННІ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ. ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ». 1. Впровадження інноваційних технологій в сучасних умовах організації освітнього процесу. 2. Інновації та тенденції розвитку суспільних, гуманітарних та природничих наук. 3. Впровадження інноваційних технологій в розвиток агроінженерії та агротехнологій. 4. Проблеми та перспективні тенденції у сфері електричної інженерії. 5. Стратегії інноваційного розвитку сфери будівництва та цивільної інженерії 6. Актуальні напрямки модернізації економіки сучасного аграрного підприємства. 7. Пріоритети виховної роботи в реаліях сьогодення. 8. Студентська наука. Теоретичні та практичні аспекти розвитку. У програму конференції було включено більше тридцяти студентських та більше шістдесяти робіт педагогічних працівників закладу освіти. Метою конференції було підвищення якості освітнього процесу, вдосконалення фахової майстерності педагогічних працівників та поширення їх педагогічного досвіду, стимулювання студентів до наукової діяльності. За результатами роботи конференції буде сформовано «Збірник статей». Фотозвіт засідань конференції доступний за посиланням: https://photos.app.goo.gl/uRSxrZ2HaNiRRLzj9
 
photos.app.goo.gl

 

Published in Всі новини
Page 1 of 8

em150gerb pdatulnaytntu

title mod

 

Наші координати

Тернопільська обл., Чортківський р-н,
м. Борщів, вул. Грушевського, 15

Free Counters
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…