В рамках тижня циклової комісії фундаментальних дисциплін відбулася студентська науково-практична конференція "Наукові горизонти фундаментальних дисциплін: дослідження та інновації", яку організувала і провела Ганна ДОСКОЧ. Ця подія стала важливим етапом у розвитку студентської науки, надаючи молодим дослідникам платформу для обміну ідеями та презентацією інновацій в наступних навчальних дисциплінах: математика, фізико-астрономічний модуль, хімічний модуль та інформатика.
10 квітня 2025 року в рамках тижня циклової комісії фундаментальних дисциплін відбулося відкрите заняття з теми «Об’єми тіл обертання». Практичне заняття стало справжнім прикладом поєднання класичних знань із сучасними інтерактивними підходами до навчання.
Ольга КУРОПАТВА запропонувала студентам захопливу мандрівку у світ математичних обчислень через індивідуальну та групову роботу. Студенти працювали над розв’язанням задач на обчислення об’ємів тіл обертання. Робота в колективі активізувала комунікативні навички та критичне мислення. Студенти Виконували інтерактивні завдання, а елементом творчості стала презентація студентських проєктів, через які студенти демонстрували власне бачення застосування математичних знань у реальному житті. Презентації супроводжувалися яскравими візуалізаціями, графіками та цікавими ідеями. Заняття відзначалося високим рівнем активності учасників, доброзичливою атмосферою та плідною взаємодією між студентами і викладачкою.
Ольга Петрівна зазначила, що інтерактивний формат сприяє глибшому розумінню математичних понять, а також підвищує зацікавленість студентів до математичних наук. «Математика — це не лише про теорію, а й про уяву, логіку, аналіз, креативність та творчість», — наголосила викладачка.
9 квітня 2025 року в рамках тижня циклової комісії фундаментальних дисциплін відбулась олімпіада з інформатики та інформаційних технологій. Змагання між студентами 2 та 3 курсів, які продемонстрували свої знання та практичні навички в галузі інформаційних технологій організувала Людмила ГОНТАРУК. З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся заступник директора з навчальної роботи Ігор БЛОЗВА.
9 квітня 2025 року в рамках тижня циклової комісії фундаментальних дисциплін відбулося відкрите заняття, яке провела Людмила ГОНТАРУК. Тема заняття була надзвичайно актуальною та цікавою для майбутніх маркетологів: "Маркетинг в електронній комерції. Електронний ринок на базі Інтернет”. Заняття пройшло в інтерактивній та динамічній атмосфері. Викладачка розкрила ключові аспекти функціонування електронного ринку, починаючи від його базових принципів і закінчуючи сучасними тенденціями розвитку. На занятті були розглянуті ключові характеристики електронного ринку на базі Інтернету, інструменти інтернет-маркетингу, такі як SEO-оптимізація, контент-маркетинг, соціальні мережі та таргетована реклама.
8 квітня 2025 року в рамках тижня ЦК фундаментальних дисциплін проведена супер-гра «Сьома грань» між студентами перших курсів, яку організувала Ольга КУРОПАТВА.
Не секрет, що гральний кубик має шість граней, а сьома грань – особиста грань кожного: індивідуальні відчуття і уявлення, пам’ять і увага, мовлення і мислення, інтелект та емоції, воля й характер, знання, вміння і навички, ерудиція, інтуіція і здогадки, творчість і спортивний азарт. Студенти кмітливо і оригінально виступили, представляючи себе, винахідливо і ерудовано демонстрували власні проєкти за технічної підтримки, наданої Віталієм ЛЮБІНСЬКИМ, оригінально відповідали на запитання у online-тестуванні, який провела Ірина ГРУШКА, збирали фундаментальні слова та яскраво, артистично і жартівливо показували художні номери через музичний супровід Ярослава КОСТЮКА.
Тернопільська обл., Чортківський р-н, м. Борщів, вул. Грушевського, 15