30-та річниця виведення військ з Афганістану

18 February 2019

15 лютого 2019 року минає 30 років з дня виведення військ з Афганістану.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Тридцята річниця виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто брав участь у тих боях. Війна в Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

Традиційно в цей день, представники педагогічного колективу  Борщівського агротехнічного коледжу відвідали  сім’ю загиблого воїна-афганця в с.Устя Валерія Гричака. До підніжжя  пам’ятника  колишнього студента навчального закладу поклали квіти, лампадки та помолились.