День Героїв Небесної Сотні

20 February 2019

20 лютого — пам'ятний день вшанування подвигу учасників Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року) та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Цього дня в Борщівському агротехнічному коледжі відбулася загальноколеджівська лінійка, приурочена 5 річниці подій Революції гідності      та пам’яті загиблих героїв. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та вільне європейське майбутнє України, віддав своє життя під час Революції Гідності. Високий дух Небесної Сотні став сучасним символом боротьби українського народу за незалежність, прикладом самопожертви, мужності та непохитності у відстоюванні власних переконань.

Вічна слава Героям!