Відбувся захист дипломних проектів студентами групи Б-31

21 February 2019

19 та 20 лютого 2019 року в Борщівському агротехнічному  коледжі відбувся захист  дипломних проектів  студентами групи Б-31  за освітньо-професійною програмою «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» денного відділення спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Склад комісії:

Голова ДКК: Калуцький Василь Дмитрович – начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства Борщівської міської ради.

Заступник голови: Я.В. Козій – директор Борщівського агротехнічного коледжу

Члени комісії:        І.Й. Блозва – заступник директора з навчальної роботи.

В.В. Гільтай – завідувач відділення «Будівництво та цивільна інженерія».

Н.С. Продан – голова циклової комісії, викладач.

Захист дипломних проектів пройшов на високому рівні, доповіді студентів були грунтовними й правильними.

На «відмінно» захистилися  10 студентів та 3 особи на оцінку «добре».