Захист звітів за результатами проходження виробничої практики

01 March 2019

1 березня  2019 року в групі К-31 спеціальності «Маркетинг»   проведено захист звітів за результатами проходження виробничої практики.

У присутності комісії у складі завідувача навчально-виробничої практики Парнети Я.В. та керівників практики  студенти представили доповіді та презентації з проведеної роботи.

Під час захисту студенти демонстрували фото, де вони працювали на робочих місцях, ділились враженнями, розповідали про труднощі, з якими довелось зустрітися та способи їх подолання.

Членами комісії була надана оцінка кожному студенту, зроблені висновки та зауваження,  внесені пропозиції щодо подальшого проходження студентами технологічної практики