Відкриття днів спеціальності "Маркетинг"

16 April 2019

15.04. відбулось феєричне відкриття днів спеціальності.

Голова циклової комісії економічних дисциплін, Жара А.Б розповіла про історію створення відділення, здобутки та пріоритети розвитку, а запрошені гості, випускники минулих років, Марущак Я., Сакала І, Захарчук М, Герман Г, Герасимович Т поділилися приємними спогадами студентського життя у Борщівському агротехнічному коледжі та на власному прикладі довели, що для досягнення успіху потрібні знання та віра у себе.

Адміністрація та педагогічний колектив коледжу щиро радіє за здобутки своїх випускників. Адже, основне наше завдання, це виховати компетентних, впевнених у своїх силах, а значить конкурентоспроможних фахівців.