Проведення олімпіад

18 April 2019

В рамках проведення днів спеціальності «Маркетинг» викладачами циклової комісії економічних дисциплін було проведено олімпіади на кращого знавця дисциплін.

Олімпіада - це інтелектуальне змагання між студентами, направлене на отримання позитивного результату і розвиток творчого та інтелектуального мислення, допомагає розвинути дух суперництва, урізноманітнити навчальний процес, визначити лідера   у вивченні конкретної дисципліни.

Результати олімпіад:

16 квітня – олімпіада з навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік», викладач Олійник О.І

І місце – Мельничук Тетяна, група К-31

ІІ місце – Бейко Христина, група К-21

ІІІ місце – Курилович Анна, група К-21

17 квітня – олімпіада з навчальної дисципліни «Комунікаційна діяльність», викладач Жара А.Б.

І місце – Мельничук Тетяна, група К-31

ІІ місце – Сенюк Тетяна, група К-31

ІІІ місце – Івасечко Оксана, група К-31

18 квітня – олімпіада з навчальної дисципліни «Комерційне товарознавство», викладач Демчук О.В.

І місце – Курилович Анна, група К-21

ІІ місце – Богуцький Вадим, група К-21

ІІІ місце – Збриська Вікторія, група К-21

Вітаємо студентів з перемогою, бажаємо успіхів у нових вершинах.