Навчання студентів та ознайомили їх з провідними сільськогосподарськими технологіями

29 May 2019

28 травня у Борщівському агротехнічному коледжі представники громадської організації «Об’єднання аграріїв » провели навчання студентів та ознайомили їх  з провідними сільськогосподарськими технологіями, новітніми органічними засобами  з розвитку рослинництва та захисту рослин.

Преред студентами з цікавими доповідями виступили:

Голова правління ГО «Об’єднання аграріїв» Куценко Анатолій Григорович, представник організації у Тернопільській області Карапулько Василь Войткович, директор СТ "АНТИ" Семенихін Сергій Олександрович,  Каплун Олександр Михайлович  ТОВ «АГРО іноваційні  системи»

Олександр Михайлович наочно продемонстрував у роботі БПЛА при догляді за за сільськогосподарськими культурами.

Фермер Богдан Костів ознайомив присутніх з життєдайним виробництвом екологічно-чистої продукції де представив зразки насіння та продуктів харчування. Основним гаслом його господарства є: Живіть у злагоді з природою, бережіть життя! Харчуйтесь – життєдайно! Живіть життєдайно.

У підсумку була підписана декларація про взаємну співпрацю між ГО «Об’єднання аграріїв» і Борщівським агротехнічним коледжом яку підписали голова правління  Куценко Анатолій Григорович та директор коледжу Козій Ярослав Васильович.

По завершенні заходу Карапулько В.В.  подарував усім присутнім незабутні хвилини чарівної музики.