Екскурс словником агронома

03 March 2012

Нині сучасний агроном має бути висококваліфікованим, креативно мислячим спеціалістом, який вміє вирішувати наукові, навчальні, виробничі та інші завдання на основі використання сучасних методів, методик та технологій, усвідомлювати свою соціальну відповідальність, постійно турбуватися про особисте та професійне зростання. Кожен фахівець -аграрій має володіти не лише сукупністю спеціальних знань, а й мати високий рівень у професійному спілкуванні. Викладач гуманітарних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист Ольга Блозва в читальній залі бібліотеки освітнього закладу провела екскурс Термінологічним словником агронома співавтором якого є Боднар М.П., колишній завідувач агрономічного відділення Борщівського агротехнічного коледжу. Ольга Андріївна разом із студентами третього курсу спеціальності «Агрономія» розглянули та проаналізували походження сільськогосподарських термінів, зафіксованих у словнику, що забезпечить розвиток агрономічної і екологічної свідомості, культури виробничої діяльності та гармонійної єдності людини і природи. І саме такі екскурси, живе спілкування дають змогу студенту краще засвоювати та розуміти програму навчальних дисциплін.