Захист звітів із виробничо-технологічної практики

17 November 2020

13 листопада 2020 року відбувся захист звітів із виробничо-технологічної практики студентів групи Е-41  відділення «Електричної інженерії та маркетингу». Під час проходження практики студенти  ознайомились з досвідом виробництва с.-г. продукції, виробничими підрозділами, енергетичними показниками господарства, роботою служби енергетики, її структурою, станом електрифікації виробничих процесів,   використанням електрообладнання, матеріально-технічним постачанням, ремонтом і технічним обслуговуванням техніки. Під час захисту були представлені фото і відеоматеріали, виконані студентами.