Втілити теоретичні знання у практичну діяльність

05 February 2021

Протягом двох тижнів студенти четвертого курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» перебувають на переддипломній практиці. Базами технічної підготовки майбутні спеціалісти обрали успішні сільськогосподарські підприємства та престижні агрохолдингові компанії.

Професійна спрямованість полягає у реалізації набутих теоретичних знань та практичних навичок безпосередньо на виробництві.

Керівники практики від навчального закладу Конрад Л.А. та Дехтяр М.В. проводять індивідуальні консультації  щодо професійних функціональних обов'язків студентів-практикантів у реальних виробничих ситуаціях і написання даних моніторингу у  звітах-щоденниках  та діловій документації.