Захист звітів переддипломної практики

12 February 2021

11 лютого 2021року на відділенні “Агроінженерія” відбувся захист звітів переддипломної практики студентами груп Аі - 041, Аі - 042, Аі - 21 за професійною програмою “Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ”.

Об’єктами практики були господарства та сільськогосподарські підприємства де студенти мали можливість застосовувати набуті в коледжі теоретичні та практичні знання.

Майбутні фахівці продемонструвати підготовлені мультимедійні презентації у формі фото-, відеозвітів виробничих баз, які надали можливість успішно та ефективно попрактикуватися в аграрному секторі.