Захист дипломних проектів

22 February 2021

16 – 19 лютого в Борщівському агротехнічному коледжі відбувся захист дипломних проектів  студентами спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за двома освітніми професійними програмами  «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» та «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання», які продемонстрували високий рівень знань і умінь, повноту та змістовність відповідей.

Голова екзаменаційної кваліфікаційної комісії, інженер-будівельник, магістр  державного управління  Сергій Ярославович Олещук відзначив, що студенти Гулька Павло, Валій Вадим, Соловей Назар, Чернега Микола виконали поставлене завдання на високому професійному рівні і за рішенням комісії цим студентам видати диплом з відзнакою.

У групі Б-31 захистились на «відмінно» - 7 студентів, на оцінку «добре» - 4 студенти та на оцінку «задовільно» - 3 студенти.

З групи Г-41 на оцінку «відміно» - 7 студентів, «добре» - 7 студентів, «задовільно» - 4 студенти.

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних проектів та бажаємо плідної  діяльності, успіхів на професійній ниві.