Підсумкова атестація

17 June 2021

16 червня в Борщівському агротехнічному коледжі відбулася підсумкова атестація випускників спеціальності 201 «Агрономія» за освітньо-професійною програмою « Виробництво і переробка продукції рослинництва».

У складі комісії:

Голова-Трач Іван Васильович,кандидат сільськогосподарських наук, асистент кафедри садівництва і виноградства,землеробства та грунтознавства, факультету агротехнологій і природокористування Подільського державного аграрно-технічного університету.

Члени комісії:

І.Й.Блозва -заступник директора Борщівського агротехнічного коледжу з навчальної роботи

В.В. Гільтай -завідувач відділення «Агрономія. Будівництво та цивільна інженерія»

Усі студенти  групи А-41 показали високий рівень теоретичних і практичних знань та були оціненені членами екзаменаційно-кваліфікаційної комісії. Бажаємо успіхів у подальшому житті  нашим випускникам