делегація ВСП «Ладижинський фаховий коледж

17 February 2022

16-17 лютого поточного року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі перебувала делегація ВСП «Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету». Заступник директора з навчальної роботи Присяжнюк Д.В., завідувач навчально-виробничої практики Уманський В.А., завідувач навчально-виробничою майстернею Качанюк В.Ю., майстер виробничого навчання Лущинський С.Г. ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу, відвідали бібліотеку та музей історії України.

У процесі спілкування викладачі ділилися досвідом проведення навчальних занять в дистанційній формі, навчально-практичною діяльністю в закладах фахової передвищої освіти, налагодженою роботою з базами практик.

Очікуємо подібних цікавих зустрічей і надалі. Запрошуємо до Борщівського агротехнічного фахового коледжу!