Засідання Екзаменаційної кваліфікаційної комісії

28 June 2022

З 16 до 23 червня 2022 року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулося засідання Екзаменаційної кваліфікаційної комісії з проведення підсумкової атестації випускників зі спеціальності 208 Агроінженерія освітньо-професійна програма «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст, освітньо-професійний ступінь – фаховий молодший бакалавр. До здачі підсумкової атестації було допущено 64 студенти.

Хочеться відзначити студентів групи Аі-041 Шевченка С.В., Паламаренка А.Р., групи Аі-042 Сівіцького Т.І., Стадника В.М., групи Аі-21 Саламона В.С., які на високому рівні підготували свої дипломні проєкти.

Голова комісії Підлісний В.В. – кандидат технічних наук, доцент кафедри харчових технологій виробництва й стандартизації харчової продукції

ЗВО «Подільський державний університет», заступник голови комісії

Блозва І.Й. – в.о. директора Борщівського агротехнічного фахового коледжу, кандидат педагогічних наук та члени комісії Ткаченко О.І., Андрусик В.С., Ковцун А.Я., Грис В.П., Поплета В.В., Конрад Л.А. оцінили захист дипломних проєктів студентами, міцні знання, ерудованість майбутніх спеціалістів і побажали їм щасливої життєвої дороги, мирного неба над головою, великих здобутків на благо рідної України.