Практика на виробництві

31 October 2022

Як відомо, практика завжди є поєднанням теорії та виробництва, практика -найкращий мотиватор студентської діяльності. З метою проведення виробничих, технологічних та переддипломних  практик, наш заклад освіти уклав понад вісімдесят угод із сільськогосподарськими підприємствами західного регіону. Плідною є співпраця з фермерським господарством

«Грицюк К.В.», матеріальна база якого дозволяє ефективно проводити виробничі практики.

Так завдяки  співпраці нашого закладу із фермерським господарством , студенти четвертого курсу відділення «Агроінженерія», мали можливість на цьому тижні проходити практику з навчальної дисципліни «Експлуатація иашинно-тракторного парку» безпосередньо на виробництві .

Приємно відмітити що виробничим досвідом, під час проходження практики, ділився наш випускник Володимир Золотий . На практичному занятті він ознайомив студентів із будовою та конструктивними особливостями зернозбиральних  комбайнів фірми Сlaas, розповів про технологічний процес роботи, ознайомив із органами керування сучасного зернозбирального комбайна.

Також студенти мали можливість безпосередньо у полі пройти практичне водіння на комбайні Claas Lexion .

зображення viber 2022 10 31 09 25 34 462