Захист переддипломної практики

23 December 2022

22 грудня 2022 року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбувся захист переддипломної практики студентами випускних груп Б-31 і Г-41 спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Завідувач навчально-виробничими практиками Ярослав Парнета, а також керівники практики Андрій Королівський і Максим Галайчук висловлюють подяку керівникам баз практик, де наші студенти провели та зуміли організувати свою роботу, що тісно пов’язана з їхньою спеціальністю.

Студенти продемонстрували й закріпили свої знання, отримані в нашому закладі освіти, показали на практиці, про що свідчить їх успішний захист звітів щодо проходження практики.