Підсумкова атестація випускників

22 June 2023

12-21 червня 2023 року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі відбулася підсумкова атестація випускників зі спеціальності 208 Агроінженерія за освітньо-професійною програмою «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» освітньо-кваліфікаційного рівня – молодший спеціаліст та освітньо-професійного ступеня – фаховий молодший бакалавр.

Екзаменаційно-кваліфікаційна комісія у складі голови Семенова О.М. – доцента кафедри харчових технологій, виробництва й стандартизації харчової продукції Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», кандидата технічних наук та членів комісії оцінила підготовку студентів, які виявили достатні знання, повністю оволоділи програмним матеріалом.

До здачі підсумкової атестації було допущено 88 студентів, із них оцінку «відмінно» отримали 27 студентів, «добре» - 43 студенти, «задовільно» -

18 студентів.

Попереду у випускників самостійне життя. Бажаємо Вам, дорогі наші випускники, мирного неба, здійснення мрій, оптимізму, натхнення, наполегливості, наснаги, особистих перемог, щедрої долі, життєвої енергії. Не зупиняйтеся на досягнутому, а продовжуйте освіту за покликом.