Захист звітів

23 October 2023

19 жовтня 2023 року відбувся захист звітів із виробничо-технологічної практики в групі Е-41 на відділенні «Електричної інженерії та маркетингу». Під час проходження практики студенти  ознайомились з господарствами, досвідом виробництва с.-г. продукції, виробничими підрозділами, енергетичними показниками господарства, роботою служби енергетики, її структурою, станом електрифікації виробничих процесів, ремонтом і технічним обслуговуванням техніки. Пройшли інструктаж з техніки безпеки на виробництві. Під час захисту були представлені фото і відеоматеріали виконані студентами.