Проведено відкрите заняття

08 March 2024

7 березня поточного року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі викладачем спеціальних дисциплін Максимом ГАЛАЙЧУКОМ було проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Газові мережі та устаткування» на тему: «Коефіцієнт одночасності роботи приладів. Підбір лічильника» у групі Г-31.

Основною метою заняття було навчити студентів самостійно визначати витрати газу газовими приладами та підбирати газовий лічильник.

На занятті використовувались мультимедійні та відеоматеріали.  Студенти мали можливість у режимі реального часу спостерігати за реєстратором даних показників лічильника газу PLUM MacR6 Z2.

На занятті були присутні: Галина САРАП,  заступник директора з виховної роботи, Віктор ПОПЛЕТА, завідувач навчально-методичного кабінету,

Наталія ПРОДАН – голова циклової комісії спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»

Завершилося заняття аналізом виконаної студентами роботи та оцінюванням їх знань.