Зустріч студентів з представниками Групи компаній «ТЕХНОЛОГІЯ»

05 April 2024
04.04.2024 р. студенти Борщівського агротехнічного фахового коледжу, за участю в.о. директора Віталія БУРАТИНСЬКОГО, мали змогу поспілкуватись з представниками Групи компаній «ТЕХНОЛОГІЯ», яка спеціалізується на виробництві інноваційних пакувальних рішень для світового ринку харчових продуктів і напоїв. Під час зустрічі Олег КРАВЧЕНКО, комерційний директор АТ "ТЕХНОЛОГІЯ" та Валерій РЕВА, заступник Генерального директора з виробництва ТОВ "ГУАЛАПАК Україна", розповіли студентам про компанію, яка має понад 30 років досвіду у сфері виробництва даної продукції.
Менеджер з персоналу Світлана ТИМЧУК запросила випускників закладу освіти долучитися до великої та динамічної команди АТ «ТЕХНОЛОГІЯ».
Дякуємо за цікаву та змістовну розмову!