Екзаменаційна комісія

17 June 2024

13 червня 2024 року в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі розпочала роботу Екзаменаційна комісія з проведення підсумкової атестації випускників зі спеціальності 208 Агроінженерія за  освітньо-професійною програмою  «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». Комісія у складі голови Віталія Підлісного, доцента кафедри харчових технологій виробництва й стандартизації харчової продукції Закладу вищої освіти «Подільський державний університет», кандидата технічних наук, членів комісії Ігоря Блозви, заступника директора з навчальної роботи, кандидата педагогічних наук, Віктора Гриса, голови циклової комісії, викладача заслухали доповіді студентів, оцінили їх знання та практичні навики.