Практичне заняття (майстер-клас)

27 September 2024

24 вересня 2024 року на базі колекційно-дослідного поля навчально-виробничого господарства Борщівського агротехнічного фахового коледжу було проведено практичне заняття (майстер-клас) на тему: «Підготовка пасіки до зимівлі» за участю викладача спецдисциплін спеціальності «Агрономія» Моспана В.Ю. в присутності пасічника коледжу Андрусика В.С. та студентів груп Аі-21, А-41.

Під час огляду бджолиних сімей встановлено наявність достатньої кількості кормових запасів у вуликах, проведено обробку бджіл від вароатозу. Оцінено належний стан пасіки коледжу. Студенти продемонстрували добрі знання при вивченні навчальної дисципліни «Основи тваринництва і бджільництва».

Даний захід сприяє успішному розвитку бджільництва в освітньому закладі за ініціативи і матеріальної підтримки в.о. директора коледжу Буратинського В.В..