Відкрита виховна година

02 October 2024

На честь святкування Дня Покрови, українського козацтва та захисників і захисниць України в Борщівському агротехнічному фаховому коледжі куратором групи Аі-021 Володимиром Бурлаком була проведена відкрита виховна година на тему «Гордість і душа держави, її надія й оберіг».

Захід був покликаний підкреслити  символізм сили духу, єдності та відваги українського народу.

У програмі виховної години були урочисті виступи студентів, які розповідали про героїчні подвиги козаків та сучасних українських воїнів,  пролунали патріотичні пісні, вірші та проза.

Хвилина мовчання на честь загиблих героїв торкнула серця всіх присутніх, нагадуючи про ціну свободи та миру.

Організатори заходу вдячні працівникам бібліотеки і музею Борщівського агротехнічного фахового коледжу за допомогу в проведенні виховної години.