день науково-практичної конференції

23 October 2024

22 жовтня в фаховому коледжі пройшов перший день науково-практичної конференції «ІННОВАЦІЇ У ФОРМУВАННІ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ. ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ».
Цей день був присвячений студентській науці. Понад тридцять статей наші кращі студенти під керівництвом своїх наставників-викладачів підготували на конференцію. У доповідях було розкрито досягнення і проблеми студентської науки, проаналізовано тенденції та перспективи маркетингових стратегій, акцентовано увагу на органічному виробництві, обговорено сучасні тренди в будівельній галузі, накреслено перспективу впровадження штучного інтелекту в розвиток різних галузей. Конференція пройшла в емоційно теплій, невимушеній атмосфері творчості та викликала зацікавленість в учасників та гостей.