Викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін

Сарап Роман Казимирович

• голова циклової комісії, викладач;
  • закінчив Донецьке вище військово – політичне училище.
  • oсвіта вища;
  • спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України;
  • як колишній військовий дуже дисциплінований і справедливий, на заняттях надає перевагу формуванню у студентів наукового світогляду та постійного самостійного творчого пошуку.

Сарап Галина Степанівна

• заступник директора з виховної роботи;
  • викладач культурології;
  • закінчила Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича в 1990р.;
  • oсвіта вища;
  • спеціаліст вищої категорії, викладач-методист;
  • умілий керівник та організатор, принципова, вимоглива, творча;
  • У своїй професійній діяльності використовує багатий педагогічний досвід та майстерність спілкування з людьми. Пріоритетними напрямками у виховній роботі вважає формування у студентів загальнолюдських моральних цінностей. Її справедливі рішення завжди дають позитивні результати. Галина Степанівна авторитетний педагог. Висококваліфікований професійний рівень, цілеспрямований характер та творчий підхід дозволяють їй досягати найвищих результатів.
 Стецько Тетяна Володимирівна

• викладач дисципліни Історія: Україна і світ, основи правознавства;
  • закінчила Тернопільський педагогічний університет ім.Гнатюка;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • Проявила себе як талановитий педагог та енергійний організатор. Пропрацювавши багато років на посаді вихователя в гуртожитку, отримала значний досвід, який уміло використовує навчаючи студентів. Тетяна Володимирівна бере активну участь в роботі колективу театру «Жартівниці».

Березовська Тетяна Ігорівна

• викладач дисципліни Історія: Україна і світ, основи правознавства;
  • закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний університет ім.І.Огієнка.
  • спеціаліст I категорії;
  • Активна, цілеспрямована, володіє педагогічним тактом, велику увагу приділяє формуванню духовності студентів, цілісних світоглядних уявлень, загальнолюдських цінностей

Кобилянська Оксана Дмитрівна

• викладач дисципліни Історія: Україна і світ, основи правознавства;
  • закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в 2008р.;
  • спеціаліст вищої категорії;
  • енергійна, творча, цілеспрямована та перспективна особистість. Наполегливо працює над вдосконаленням своєї педагогічної майстерності, використовуючи нові методи та форми на заняттях;
  • член ради профілактики правопорушень. Займає активну громадянську позицію, учасниця художньої самодіяльності закладу.