Фахівець з професійно-кар’єрної орієнтації студентів і випускників коледжу

Здійснюєм наступні функції:
1. Співпраця з потенційними роботодавцями і забезпечення оперативного заповнення вакансій;
2. Налагодження ділових стосунків коледжу з центральними та місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, службами зайнятості, установами та організаціями (роботодавцями) з питань професійної підготовки та працевлаштування студентів і випускників;
3. Співпраця з рекрутинговими підприємствами та установами з питань працевлаштування студентів та випускників;
4. Надання інформації студентам та випускникам про вакантні місця роботи відповідно до їх фахової підготовки;
5. Надання консультацій студентам і випускникам з питань оформлення власного резюме.

Фахівець з професійно-кар’єрної орієнтації студентів і випускників коледжу

тел. моб.

Виконуючи одне із основних завдань Підрозділу Борщівського агротехнічного фахового коледжу, щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, а саме здійснення міжнародних зв’язків з метою навчання молоді, стажування та проходження практики за кордоном підрозділ пропонує випускникам нашого коледжу продовжити навчання у провідних Університетах Польщі.

Навчання організовує Українсько – польський центр «UNIVER-PL» в Університетах міст :Варшава,Люблін,Краків. Попередній набір абітурієнтів проводиться по співбесіді в Україні.

За детальною інформацією можна звернутися :
- головний офіс:м.Київ вул. Артема 49 офіс 509 тел.(044)33-20-920;
- регіональне представництво:м. Івано-Франківськ .вул.Військових Ветеранів 14 офіс 1 ,тел..0976961777;
- на сайті:www.univerpl.com.ua

Основні функції:

• Налагодження співпраці з державною службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників.
  • Надання інформації випускникам про вакантні місця роботи відповідно до їх фахової підготовки (спеціальності).
  • Надання консультацій випускникам з питань оформлення власного резюме.
  • Надання консультацій випускникам щодо можливостей перепідготовки та підвищенню кваліфікації з метою прискорення подальшого працевлаштування.
  • Надання інформації щодо можливості проходження практики за кордоном.

Буклет

Проводились зустрічі студентів коледжу з головним державним інспектором відділу з питань праці північно-східного напрямку управління інспекційної діяльності в Тернопільській області Ольгою Кузик. Вона інформувала молодь про правила належного оформлення трудових відносин, популяризації серед молоді легальних трудових відносин. Також начальник відділу кар'єрного консультування Олена ТАРАБАН розповіла про вакантні робочі місця для технічних спеціальностей у концерні «Укроборонпрому» , а також у провідних господарствах.

Українська асоціація молодих фермерів інформує

Після закінчення коледжу ви можете продовжити навчання  в одному із наступних навчальних закладах згідно напрямку підготовки

Будівництво та експлуатація будівель і споруд

Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя
сайт: tntu.edu.ua
Одеська державна академія будівництва і архітектури
сайт: http://www.ogasa.org.ua/
сайт: nubip.edu.ua

Виробництво і переробка продукції рослинництва

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
сайт: chnu.cv.ua
сайт: nubip.edu.ua

Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

Комерційна діяльність

Львівська комерційна академія
сайт: lac.lviv.ua
телефон: 275-65-50, 295-81-02
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
сайт: chnu.cv.ua
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя
сайт: tntu.edu.ua
ТНЕУ
сайт: http://www.tneu.edu.ua/

Монтаж, обслуговуваннята ремонт електротехнічних установок в АПК

сайт: nubip.edu.ua

Монтаж, обслуговування і устаткування систем газопостачанн

Івано-франківський національний технічний університет нафти і газу
сайт: ifdtung.if.ua

Борщівський агротехнічний коледж прийняв участь в конкурсі відбору по навчальних закладах для організації професійного навчання та має можливість надавати дані послуги зареєстрованим безробітним у 2014 році за такими спеціальностями :

1.Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1;

1. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А2;
  2. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії В1;
  3. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії В3;
  4. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії Д1;
  5. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії Е1;
  6. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії Н;
  7. Коваль ручного кування;

9 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;

1. Оператор комп’ютерного набору;
  2. Слюсар з експлуатації та ремонту газопостачання;
  3. Водій автотранспортних засобів (категорія "В", "С1", "С").

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті:

www/dcz.gov.ua/tr