Відбулась перша педагогічна рада в новому навчальноу році

02 September 2015

Традиційно свою роботу перша педагогічна рада в новому навчальному році, що відбулася 31 серпня, розпочала з огляду навчально-методичної та матеріально-технічної бази та її готовності до прийому студентів на навчання. Директор коледжу Я.В.Козій відзначив виконання великого обсягу господарських робіт у літній період.

Підсумовано роботу навчального закладу за минулий рік та окреслено завдання та перспективи розвитку в новому навчальному році. Затверджено річні плани роботи педагогічної та методичної рад, виховної роботи, що визначають основні орієнтири нашої діяльності.

Радо відзначаємо, що педагогічний колектив поповнився молодими викладачами, яких привітали і ветерани праці, і керівники коледжу. Колектив навчального закладу впевнений, що подальший успіх залежить від наших зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день.