Засідання навчально-методичних комісій аграрних ВНЗ І-ІІ р.а.

22 September 2015

Розпочали роботу засідання навчально-методичних комісій аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Учасником засідання з практичної підготовки на базі Володимир-Волинського агротехнічного коледжу (9-10 вересня 2015 року) був Парнета Я.В.

16-17 вересня п.р. на базі Подільського ДАТУ відбулося засідання науково-методичної комісії з виховної роботи, членом якого була заступник директора з виховної роботи Сарап Г.С.

Участь в роботі засідання навчально-методичної комісії з спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», що відбудеться 23-24 вересня на базі Шевченківського коледжу Уманського НУС, братиме завідувач відділення «Техніка аграрного виробництва» Андрусик В.С.