Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/Latest_news/2016/voley

Notice

Кубок директора Борщівського агротехнічного коледжу з волейболу

24 November 2016

В історії нашого навчального закладу втретє проведено «Кубок директора Борщівського агротехнічного коледжу».

Першими чемпіонами 2014-2015 навчального року стали волейболісти відділення «Енергетика аграрного виробництва». Минулого року кубком чемпіонату були нагородженні волейболісти відділення Техніка аграрного виробництва , команда «Механіки».

В змаганнях «2016-2017 н. року взяли участь збірні команди всіх відділень. Заявилось до участі у змаганнях шість команд : Відділення Агроінженерії – команда «Механіки», Відділення електричної інженерії та комерційної діяльності захищали команди «Комерсанти» та «Електрики», Відділення Агрономії, будівництва та цивільної інженерії - представляли команди «Агрономи», «Будівельники» , «Газовики».

Приємно , що викладачі відділень підтримують студентів як вболівальники так і гравці. А саме на волейбольну площадку виходили викладачі: Бігуняк Ярослав Ігорович, Скочиляс Олег Романович, Натуркач Ярослав Романович, Галайчук Максим Андрійович.

Змагання почались 21листопада. Право підняти Державний прапор України надали збірникам волейбольної команди району «Олімп» , збірникам команди коледжу студентам групи К-31  Мацюку Андрію та групи Вппр-31 Ванджурі Максиму.

Студенти продемонстрували високі вміння та навички, цікаві ігри та боротьбу, згуртованість та бажання стати Чемпіоном 2016-2017 року. Було проведено вісім ігор. Спортсмени боролись за кожне виграшне очко, яке приближувало бажану перемогу. Всі ігри за призові місця відбулись з трьох партій.

Переможцями-чемпіонами стали волейболісти команди «Агрономи» , яким поступилась команда «Комерсанти». За третє місце змагались «Механіки » та «Будівельники». Бронзовими призерами стали волейболісти-механіки.

Кращими спортсменами були Сливка Неля, Ванджура Максим, Бойко Тарас, Біда Віталій, Мацюк Андрій, Ромашенко Тарас, Курилович Юрій , Рудка Михайло, Шевчишин Сергій, Костів Василь, Волохатюк Віктор, Мурин Тарас.

Вітаємо переможців!

{gallery}Latest_news/2016/voley{/gallery}