«Українське слово плекаймо разом»

20 March 2017

У народі кажуть, що поезія – це музика душі. А коли душа не байдужа до світу, до тривог його мешканців, то неодмінно хочеться поділитись своїми думками і почуттями. Саме так і народжуються вірші й проза. Хто ж починає писати,той пише, щоб не забути цікаву думку, зафіксувати тривожний настрій, або – просто для естетичної насолоди.

16 березня 2017 року у Борщівському гротехнічному коледжі проведено конкурс читців поезії, присвячений Міжнародному дню поезії. Його мета – привернути увагу студентської молоді до поетичної спадщини, виховувати любов до поезії, розкрити талант кожного учасника. Дати зрозуміти, що світ поезії чарівний, сповнений особливої аури, доброти й любові, залучати до читання поетичних творів, що виховують у людині найкращі риси, найчистіші помисли, найсвітліші мрії, культуру почуттів. Участь у конкурсі брали студенти груп: Аі – 012, Г – 11, К – 11, Г – 21, ВПР – 21, Т – 022.

Переможцями стали: І місце - Хом’як Н.,гр. ВПР – 21, Стельмах Н., гр. К-21, Миронюк М., гр. Аі-012, Чубак О., гр. К-31.

ІІ місце - Запоточний А. гр. Г-21, Синчак М. гр. Т-022, Кав’юк П. гр. Т-022, Зайченко І. гр. ВПР-21.

ІІІ місце - Коломієць А. гр. ВПР-21, Сенюк Т. гр. К-11, Чарковський Б. гр. Аі-012, Буряк І. гр. Т-022, Пшеничний Т. гр. Г-21.

У номінації «Мистецька надія» переміг Семенюк Михайло, група Т – 022, «Акторська майстерність» - Зуранджи Реджина, група К – 11, «Перлина нової поезії» - Семенюк Віталій, група Т – 022, «Любовна лірика» – Коваль Віталій, група Т – 022, «Краще виконання поезії» – Мельничук Таня, група К – 11, «Переспів патріотичного твору» Настюк Руслан, група ВПР – 21.

З уст студентів звучали твори патріотичного характеру, любовної лірики, громадянського пафосу, сучасна поезія. Бо поезія – це найпрекрасніше в людині, що єднає всіх задля утвердження цього прекрасного в житті.

Любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею, аби змінювати світ на краще!