19 June 2017

Минулого тижня відбувся державний іспит на здобуття робітничої професії «Лаборант хімічного аналізу». Студенти успішно склали тестові завдання та застосували свої теоретичні знання при виконанні практичного блоку питань. На екзамені був присутній голова державної комісії Бойко Олег, ЛСГЛ МВ ДУ «Тернопільського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України», який високо оцінив знання студентів.

1 червня 2017р. на базі Інституту садівництва НААН України відбувся семінар-тренінг на тему: «Сучасні технології вирощування плодових, ягідних та декоративних культур». У даному семінарі взяли участь і викладачі спецдисциплін відділення «Агрономія» Борщівського агротехнічного коледжу Галина Клюцович, Марія Височинська, Надія Марущак, де отримали сертифікати Міністерства освіти і науки України Науково-методичного Центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

На колекційно-досідному полі коледжу зібрано перший урожай суниці. Смачними запашними ягодами поласували студенти та викладачі відділення «Агрономія».