Багатство рідної землі

10 October 2017

Збір урожаю – одна з найбільш відповідальних та трудозатратних складових технологій вирощування, яка вимагає чіткої організації усього процесу.

Цьогорічна осінь порадувала щедрим урожаєм овочевих культур, студентів та викладачів Борщівського агротехнічного коледжу. З дослідних ділянок Колекційно-дослідного поля зібрано багатий урожай помідорів, огірків, кабачків, квасолі, моркви, столових буряків, часнику і капусти та відправлено в студентську столову.

Викладачі і студенти агрономічного відділення висаджували полуницю , цибулю на перо на колекційно-дослідних ділянках.